Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Kiborit a hiszti. Hogyan...

Kiborit a hiszti. Hogyan kezeljem? (tobbi lent)

Figyelt kérdés

Mondhatni nyugodt termeszetu vagyok, a konfliktusokat humorral szoktam megoldani. Zavarba hoz ha valaki karomkodik, hiszteriazik vagy ha ugy beszelnek velem, ahogyan en nem szoktam masokkal es ugy erzem nem erdemlem meg. En mindenkivel rendesen komunikalok es nem tudok mit kezdeni ezekkel a megnyilvanulasokkal. Mit tegyek? Nagyon zavar es megalazonak erzem, bar szerencsere ritkan van ra pelda. Hogyan viselkedjek?

19/L


2013. máj. 16. 20:04
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd figyelmen kívül.

Bár nagyon ritkán, de időnként velem is előfordul. (Általában utcán, idegenek által, vagy nagyon ritkán távolabbi ismerősök által.) A legjobb, ha nem is törődsz vele, megőrzöd a hidegvéredet, nem bonyolódsz vitába, nem kezdesz mentegetőzni. A továbbiakban kerüld el az illetőt, sőt, lehetőleg lépj le az adott szituációban is minél hamarabb.

2013. máj. 17. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!