Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Már megint elfelejtettem egy...

Már megint elfelejtettem egy időpontot, mit tegyek? Fodrászhoz kellett volna mennem tegnap és most találtam meg a papírt az időponttal.

Figyelt kérdés
Szégyellem magam. Nem akarok magyarázkodni neki, azzal úgysem tud mit kezdeni. Szörnyű érzés, hogy miattam bukott el időt&pénzt. Mi a helyes? Arra gondoltam, hogy elmegyek és valamennyi pénzt adok, de nem tudom mennyit... Ti mit tennétek? Korábban ha volt ilyen telefonált, most nem, gondolom többé nem vállal és ezért nem is hibáztatom. Jó lenne kellemesen búcsúzni...
2013. júl. 16. 05:18
 1/3 anonim ***** válasza:
16%
Hagyámá. Nem kell neki pénz. Dolgod volt, vagy csak egyszerűen elfelejtetted és ennyi. Ezt mondd neki semmi többet. Megcsinálja a hajad, kifizeted. Vállalni fog, nert kell a kuncsaft, a pénz neki. Az időpont ok, de nem kötelez. Elállhatsz a dologtól. Itt csak elfelejtetted, megesik. Szerintem nem vágta sárba, ha volt más előrehozta a helyedre ha lehetett, ha olyat is csinál, h helybe mennek időpont nélkül, betett olyat arra az időre.
2013. júl. 16. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mindig az őszinteség a legjobb megoldás. Menj oda személyesen, vagy hívd fel és mond meg, hogy elfelejtetted, nagyon sajnálod. Ha normális, meg fogja érteni.
2013. júl. 16. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tegyél ki táblát az asztalod fölé, oda tűzd a cetliket.
2013. júl. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!