Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Közép iskolában melyik a...

Berni5 kérdése:

Közép iskolában melyik a menőbb táska?

Figyelt kérdés
az oldaltáska vagy a sima háti táska ? Ti milyet hordotok ?

2013. júl. 29. 18:25
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
melyik a divatosabb? A válaszok előre is köszönöm
2013. júl. 29. 18:27
 2/16 anonim ***** válasza:
59%

Menőbb ??? huhhh bazzeg be ne sz@rjak.


Berni cica, a nagy fullcsis kézitáscsi a menő, nem tudtad ??? :O

Áhh, amúgy ami neked tetszik, JAH BOCS , HOGY NINCS SAJÁT EGYÉNI VÉLEMÉNYED és Utánozni könnyebb ... hmmm akkor legyen -Oldaltatyó- ;)

Higgy nekem, én nagyon menő vagyok ;)

FUCK LOGIC.

2013. júl. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Na jól figyelj kis csillag nem vagy menő mert angolul tudsz káromkodni...... Én egy egyszerű kérdést tetem fell lehet h nem jól meg fogalmazva . Akkor úgy kérdezem melyik a praktikusabb?? Így már jól lesz és van saját véleményem stílusom nem ismersz ezért ne is szóljál be!!
2013. júl. 29. 18:37
 4/16 anonim ***** válasza:
73%

* fel

* vesszőket is tenni luxus

-angolul tudsz káromkodni.- HÁT BAKKER EZ BAROMI NAGY ANGOL "KÁROMKODÁS" VOLT, húhhaaa

Kis csillag, hívtak már szebben is :)

Én adtam is normális választ, vagyis inkább PRÓBÁLTAM A TE SZINTEDHEZ IGAZÍTANI A VÁLASZOM.

- Ez úgy látszik nem jött le -

2013. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
51%
* tettem
2013. júl. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

* megfogalmazva

Először tanulj meg írni, utána leoszthatsz a magad style-jában.

2013. júl. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Az oldaltáska menőbb, de ha van egy kis eszed, akkor hátit veszel... ha nem akarsz gerincferdülést meg hátfájdalmakat.
2013. júl. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Oldaltáska "menőbb", de nem praktikusabb... Fájni fog a hátad, feltéve ha nem csak két könyvet viszel be... (mivel csak az egyik oldaladat húzza)

De nem hiszem hogy cikizne bárki is, ha sima hátizsákot viszel :D

2013. júl. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem menőség kérdése. Nálunk lányok is hordanak hátitáskát.

Nem rosszból mondja mindenki, hogy ez sokkal jobb, mint az oldaltáska. Nekem annyi könyvem volt, hogy a hátitáskával is leszakadt a hátam, pedig nem vagyok vézna alkatú.

2013. júl. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
A normális válaszokat köszönöm!! Aki meg csak kötekedni tud az mások ne is kommenteljen
2013. júl. 30. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!