Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Közép iskolában melyik a...

Berni5 kérdése:

Közép iskolában melyik a menőbb táska?

Figyelt kérdés
az oldaltáska vagy a sima háti táska ? Ti milyet hordotok ?

2013. júl. 29. 18:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
66%

Aki meg csak kötekedni tud az mások ne is kommenteljen.

AKI MEG NEM TUD ÍRNI , FOGALMAZNI !!!!!!!!!!!! az meg még inkább NE Kommentáljon.

Vagy előtte szedd össze a gondolataid. :P

2013. júl. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
haha nem tudsz olvasni ezt írtam : Aki meg csak kötekedni tud az mások ne is kommenteljen
2013. aug. 2. 08:45
 13/16 anonim ***** válasza:

az mások ...... EZ mit jelent ??

Mert direkt azért írtam az előző választ, OKOSka.

2013. aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
Berni az attól függ ,hogy mennyi cuccot kell vinned naponta ,mert ha keveset akkor divatos az oldaltáska ,de ha sokat akkor hátizsák, mert az nem húzza le a hátad és nem lesz gerinferdülésed.
2013. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Amúgy én 8,-ba megyek és hátizsák. Régen használtam válltáskát, de sok cuccom volt és kênyelmetlen volt.
2013. aug. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem ajánlom az oldaltáskát, de csak azért mert egy szép téli napon mikor szakadt a hó, becsípődött az ideg a mellkasomban, annyira, hogy már annak is felmerült a gondolata, hogy a szívemmel van valami, pláne, hogy középsuliba mész, nekem is középsuliban volt válltáskám, és mivel ez a rendszer gyönyörű hétfőnként 9 órám volt és nem igen fog változni.... a hátitáskával az az egy bajom, hogy ha fordulok vele akkor fix, hogy felakadok ._.
2013. aug. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!