Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Egy nagy filozófiai dilemmára...

Egy nagy filozófiai dilemmára keresem a választ: A BMW-sek azért lesznek állatok, mert BMW-t vesznek, vagy azért vesznek BMW-t, mert eleve állatok?

Figyelt kérdés
Szóval miért egy külön állatfaj a BMW-s?
2013. aug. 3. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%

Én is egy nagy filozófiai dilemmára keresem a választ:

Miért hisznek egyesek minden baromságot filozófiai kérdésnek?

2013. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert általában egoisták, gondolkodás nulla, ösztönből él, szexel szeretkezés helyett. Ezért külön állatfaj szerintem, de érdekelnek más megoldások is.
2013. aug. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Egyes: mielőtt megválaszolom, hadd ragadjam meg az alkalmat, hogy feltegyek egy nálam okosabbnak még egy kérdést (ez te vagy):


Miért van az, hogy egyes kötekedős netcsendőrök nem értik a gúnyt, az iróniát? Nekik este rossz volt az asszonnyal, és itt élik ki magukat?

2013. aug. 3. 19:24
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Egyértelműen ironikus a kérdés... az irónia formájával van gond: elcsépelt, unalomig ismételt és egyszerűen rossz. Bármikor vehetek egy bmw-t, nem fogok átváltozni, ja és még nem is időtálló, mert ha azok a típusú emberek átállnak egy modernebb kocsira ami véletlenül nem bmw, akkor teljesen értelmetlen lesz ez a kérdés, minden iróniával együtt..
2013. aug. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nagyon okos vagy, gratulálok hozzá. Menj az egyetemi székfoglalódra, ne pedig minket oktass. Te is ugyanúgy k****ra tisztában vagy vele, ahogy én, hogy ez a kérdés egyáltalán nem létjogosulatlan, mert minden második embernek ilyen tapasztalatai vannak a BMW-sekről, és egyértelműen nagyon magas köztük a bunkók aránya. Csak valamiért itt a gyk-n rengeteg a kötekedő okostojás, akik mindig az 1%-os kivételekkel jönnek, meg "deutálomazilyenundorítóáltalánosítókat"-oznak és mindig ki kell emelniük, ha van egy nüansznyi apróság a kérdésben, amibe bele lehet kötni, ami amúgy a ***t sem érdekli, szigorúan elmenve a tényleges tartalom mellett. Phú.



Tegyél meg nekem egy szívességet: ne írjál ide többet! Ha még nem telt le a mai kötekedésadagot, vagy még nem verted ki rá, akkor írd meg nekem privátban, hogy még milyen elméleti filozófiai pontatlanságokat találtál a kérdésben. Azt legalább le tudom sz*rni, meg ki tudom törölni, és nem szaporodnak tőle a kérdésemben a felesleges válaszok.

2013. aug. 3. 21:50
 6/12 anonim ***** válasza:
0%
No comment...
2013. aug. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez szerintem egy ördögi kör. Aki hajlamos a "BMW-s mentalitásra" - ugyebár nem kell különösebben részleteznem, hogy mit értek ez alatt -, az vesz egy BMW-t. Ezáltal még hajlamosabb lesz a BMW-s mentalitásra.
2013. aug. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

ma 14:16


Pont ezért értelmetlen egy kérdés. Akinek ilyen mentalitása van, lényegtelen, hogy vesz e BMW-t vagy sem.. Hagyjuk már szegény kocsit, jó gép az.

2013. aug. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nincs bmw-m, nem is volt és nem is tervezem, hogy lesz, de azért nem kell mindenkit kötelezően egy kalap alá venni.


Többször is volt már, hogy a bmw-s nem gázt adott még direkt a zebra előtt hanem lassított, intett, hogy menjek nyugodtan. Szóval...


Igaz ezek többségében jól öltözött (láthatóan öltönyös) úriemberek voltak...

2013. aug. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, hogy VANNAK KIVÉTELEK, ÉS NEM 100%-OSAN IGAZ. Ideírom a kedvetekért:



_______________TISZTELET A KIVÉTELNEK!!!!_________________



Na, most akkor foglalkozzunk a kérdéssel, amit új formában teszek fel: miért van az, hogy a BMW-sek többsége eszelős és bunkó módon viselkedik forgalomban?



Vagy, ha így jobban tetszik:



Mi a magyarázata annak, hogy a forgalomban eszelős és bunkó módon viselkedő emberek között olyan felülprezentált a BMW-sek száma?

2013. aug. 4. 22:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!