Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek miért reagálnak a...

Szerintetek miért reagálnak a kérdezők, annyira bunkón itt gyk-en, amikor semmi sértő nincs 1 adott válaszban?

Figyelt kérdés
Írok szépen 1 gyereknek, hogy ne a csajozáson járjon az esze.(kivan akadva,hogy szegény, nem bírja a családját, intézetben is volt és nem jár vele senki és neki nő kell, 16 éves) erre meg le lúzerez, mert azt tanácsolom, hogy tanuljon, és igyekezzen kitörni a szomorú helyzetéből. Nem ezért küzdünk egész életünkben? 19L
2013. aug. 7. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
51%
.. mert a magyarok ilyenek. (tisztelet a kivételnek)
2013. aug. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én se szeretem, ha kioktatnak és elítélnek anélkül, hogy ismernék a helyzetemet, de nem sértegetek senkit, max megkérem, hogy hagyjon békén, vagy megpróbálom elmagyarázni mi történt
2013. aug. 7. 23:59
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak itthon ilyen a fórumozók egy része külföldi oldalakat nézve. Nem kell elhinni, hogy ez csak itt fordulhat elő.

Amúgy én is utálom a bunkózást. Itt teszik az agyukat, elhordják az embert mindenfélének. A való életben félős nyuszik, ezért komolyan se szabad őket venni. Eleve semmi közük hozzá, hogy ki mit hogyan csinál.

2013. aug. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
rossz nézni, hogy mennyire bután élik az emberek az életüket, és kicsit gonosznak tűnhet, de majd az én adómból is kapják majd a munka nélküli segély, meg a hasonlókat s, aki megérdemelné meg nem kap, nyugdíjasok, akik 30 évet dolgoztak, most meg épp van kajára pénzük, vagy a fiatalok akik kölcsönöket kell felvegyenek, hogy családot tudjanak alapítani..elnézést kitört belőlem.....
2013. aug. 8. 00:26
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért most halál komolyan, mint ahogy kint az életben is vannak nem normális emberek, azért itt is vannak olyanok bőven, akik nem teljes paklival játszanak. Én mindkét érmét úgymond megtapasztaltam, amikor a kérdésemre tényleg nem képes a válaszoló normális, értelmes, hasznos választ adni(ez egészség kategóriában volt, aminél valakinek vagy megvan a kellő tudása a válaszhoz vagy nem, a válaszadónál egyértelmű volt, hogy a 2. a helyzet).

És azt is, amikor egy teljesen normális választ adtam, konkrétan online vásárlós oldalaknak a linkjét kérte az kérdező, én beraktam párat, majd minősíthetetlen stílusban számon kérte rajtam, hogy miért olyan az árú az oldalon, amilyen. Ez még régebben volt, mikor nem lehetett jelenteni a moderátoroknak a kérdező beírásait, és ha lepontoztak a kérdést sem lehetett jelenteni. Az volt az egyetlen eset, hogy leálltam valakivel veszekedni, de csak esélyt adjon, hogy minél többször lepontozzon... Hát nagyon örültem. Még mások is megvédtek a kommentekben, de egyértelmű volt, hogy az a kérdező tényleg nem volt normális. Ilyenek is vannak, ignorálni kell őket, mint az életben.

2013. aug. 8. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
persze, kétoldalú a dolog, én is kaptam már sértő válaszokat a kérdéseimre, főleg, hogy vannak, akik úgy gondolják, hogy ha már a másik segítségre szorult vagy tanácsra, akkor már buta, tudatlan, sőt levegőt se érdemel...kíváncsi voltam, hogy mások is részesülnek-e ilyen érdemtelen minősítésekben... köszönöm a válaszokat
2013. aug. 8. 01:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért, mert rengeteg önhitt és buta ember van. Ha vki tanácsol neki vmit, amivel nem ért egyet, ahelyett, hogy elgondolkodna rajta, vagy akár választékos hangnemben visszaírna, hogy bocs, nem értek egyet, már személyeskedik.


Én azt szoktam észrevenni, hogy olyan buta emberek vannak, 16+ olyanokat kérdeznek, amilyet egy értelmes ovis nem kérdezne, ráadásul iszonyatosan bunkó hangnemben, amikor meg visszaírnak az emberek, nem is olyan sértően, hogy hogy jutott eszébe ilyesmi, akkor már fanyagolgnak, hogy milyen szemet a válaszolók. Engem egy 16 év körüli p.csa kolbászhiányosozott le azért, mert arra a kérdésére, hogy mondjuk már meg neki, melyik foggátlótól NŐL!!! a mell, mert fontos, hogy azért ennyi idősen tudhatná már, főleg ha már foggátlót szeretne, hogy a gyógyszerek mellékhatásai nem így működnek, és különben is az orvos fog személy szerint felírni gyógyszert...

2013. aug. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!