Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ünneplitek a Halloweent?

Ünneplitek a Halloweent?

Figyelt kérdés
Én nem az tuti,meghagyom a majmoknak:DD
2009. okt. 30. 22:13
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Hát fogjuk rá, hogy megünneplem, de ez inkább amolyan buli, nem is igazán ünnep (számomra).

Szóval pl. töklámpást szoktam csinálni, mert szerintem jópofa, meg amúgy is szeretek ilyen dolgokkal szuttyogni. Amúgy is nagy lakásdekoráló vagyok, ahogy jön az ősz (inkább az október), már teszem ki az őszi dekort a lakásba, pl. dísztököket. Na most a Halloween ünneplése attól függ, hogy hogy jön össze. Ha az időmbe belefér, akkor szeretek elmenni ilyen jellegű buliba, de mivel van egy kisfiam, nem mindig jön úgy össze, hogy a nagyija is ráérjen este rá vigyázni (amúgy igen, én anyuka létemre el szoktam menni néha bulizni, szerintem nem bűn), és biza be is szoktam öltözni, hiszen mindenki más is beöltözik, és mint írtam, szeretek kreatívkodni. Ha nem tudok menni sehova, akkor itthon szórakozunk :) Felveszek egy boszi kalapot, a fiamat meg beöltöztetem csontváznak vagy vámpírnak, állati jókat röhögünk magunkon és egymáson, este lekapcsoljuk a lámpákat és világítanak a töklámpások (vagy csak egy, attól függ mennyit készítettünk), meg olyat is szoktam, hogy virágcserépbe teszek narancssárga gyertyákat, amiket szalaggal megkötök, és azok égnek, hallgatunk valami jópofa szellem-zenét, sütőtököt eszünk, "bulizunk" itthon.

Ha meg én elmegyek este, akkor ezt délután csináljuk, és este a fiacskám anyukámmal "bulizik" :D

Másnap ettől még ugyan úgy kimegyünk a temetőbe, szóval nem is értem, miért ne férhetne meg ez a két dolog egymás mellett.

2010. szept. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Ja, amúgy főleg ezt szoktuk hallgatni kifulladásig :D http://www.youtube.com/watch?v=DOtEdhKOMgQ
2010. szept. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!