Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Másnak is feltűnt egy magát...

Másnak is feltűnt egy magát 15 évesnek mondó egyén a család témakörben?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy rossz helyre írom ki a kérdést, de nektek nem tűnt fel az, hogy a család témakörben, főleg a szülő-gyerek kapcsolatnál megjelenik néha valaki, aki 15 éves lánynak mondja magát, és folyton provokáló, felháborító, uszító kérdéseket rak ki, majd az esetek többségében játssza az értetlen, buta 15 évest?


Vagy csak nekem tűnt fel ilyesmi?



2013. okt. 26. 15:30
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem egy hasonló kérdést láttam már 15/L-től, és hasonló stílus, hasonlóan játssza a butát, stb.
2013. okt. 26. 15:31
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem az egészségben tűnt fel egy állandóan levegő után kapkodó fuldokló 15/F aki szerintem leginkább pánikbeteg, vagy nagyon unatkozik. Amikor összeszedtük vagy 20 ugyanolyan kérdését azt mondta az nem ő. Persze a kérdés szinte szó szerint ugyanaz volt...
2013. okt. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Semmi esélyetek kideríteni, hogy ki az. Az oldal teljes anonimitást ad. Hacsak nem olyan ostoba, hogy személyes infót ad ki magáról, a beazonosítása veszett ügy.
2013. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
:o
2013. okt. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
minek itt intrikuskodoni? mindenki azt kérdez amit akar, amíg betartja az oldal szabályait.
2013. okt. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az Lakatos Eszmeralda lesz, 6 fős családanya a nyolcadik ker.ből.
2013. nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!