Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Apósomat jövőhéten temetik....

Apósomat jövőhéten temetik. Baj, hogy nem megyek a temetésre mivel van egy hét hónapos fiam? A páromnak még nem mondtam.

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 15:16
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
95%
Így meg pláne mellette a helyed, ha nincs jóban a családjával. Mégis ki a fenére támaszkodjon, ha te is cserben hagyod?
2014. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim válasza:
97%

Azért aki ezért kidobna, kicsit durva, dehát szerencsére nem vagyunk egyformák.


Szerintem menj el, ott a helyed. Egy 7 hónapos babát el lehet vinni ilyen helyre. Felöltözteted melegen, viszel neki enni/inni, amit szokott. Ha sír, kimész vele, senki nem fog megsértődni biztosan, aztán ha elcsitult, vissza mész. Megállhatsz vele oldalt is, hogy könnyebben, arrébb mehess, ha sírni kezd.

Ha nem akarod elvinni, mert esetleg sírósabb, van olyan baba aki nagyon meg tud ijedni sok idegen embertől, akkor bízd rá valakire, akiben megbízol. Nincs egy jó barátnőd? Egy nagynéni? Unokatesó?

Biztosan jól esne a férjednek, hogy egy ilyen helyzetben ott van a felesége. Én elmennék a helyedben, nem kell annyira félteni egy 7 hónapost.

2014. jan. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 A kérdező kommentje:
Szerintem egy gyereknek semmi keresnivalója egy temetésen. Megfázik, vagy akármi lehet vele.
2014. jan. 11. 15:35
 14/42 anonim ***** válasza:
97%

MEgfázik.


Ugye télen ki se viszed, mert megfázik?

Te csak kifogásokat keresel vagy kamuzol.

2014. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
92%
Én elmennék és vinném a babát is, maximum ha sírna, arrébb mennék vele. Szerintem beszéld meg a pároddal, hogy nincs kire hagynod a kicsit, magatokkal kell vigyétek. Ha erre azt ajánlja, hogy inkább maradj vele otthon, akkor maradj szerintem csak.
2014. jan. 11. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
96%

Megfázik??? Miért, egyébként sem viszed ki sétálni? Na innen látszik, hogy csak kifogás neked a gyerek.


Ha nem akarsz menni, állj oda a párod elé és mond meg neki. Ne a gyerekkel takarózz.

2014. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
95%
Érdekel, mi az az akármi, ami egy hét hónapos gyerekkel történhet egy temetésen... Továbbá nem hiszem el, hogy senki imserős nem lesz ott, aki tőletek kb 50 méterre a kapu előtt tologathatja a kocsit, amíg ti a sír mellett álltok.
2014. jan. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
86%

Én azt hiszem, a férjed helyében elgondolkodnék azon, milyen nőt vettem el. NAgyot csalódnék a feleségemben, ha ilyen kifogásokkal állna elő, amikor a támogatására van szükségem.


33/F

2014. jan. 11. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 A kérdező kommentje:
A ravatalozó előtt kell állni és nem a sír előtt. Szerinted ki tologatná más gyerekét? Írtam, hogy a páromnak is kint kell majd ácsorognia.
2014. jan. 11. 15:40
 20/42 anonim ***** válasza:
98%
Kifogásokat keresel, kérdező. Miért a gyerekkel takarózól? Ha nem akarsz menni, mond meg a párodnak szemtől szembe, vállald a következményeket. Hogy is szólt az az eskü? Jóban-rosszban?
2014. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!