Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Apósomat jövőhéten temetik....

Apósomat jövőhéten temetik. Baj, hogy nem megyek a temetésre mivel van egy hét hónapos fiam? A páromnak még nem mondtam.

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 15:16
1 2 3 4 5
 41/42 Viktor Tihanyi válasza:
0%

Ha eszed van nem mész el,pláne nem viszel oda gyermeket,kiskorút!

A helyzet ugyanis komolyabb mint sokan gondolnák.Jézus azt mondta "foglalkozzanak a halottak a halottakkal"!

Nem véletlenül mondta ezt.Akit temetnek már rég nincs ott.Ha valaki szeméből eltünik a fény,már nemigen marad szivesen vele a szobában akár családtag,akár partner.Hiába hogy akkor már nem szólogat be,nem húzza az ember haját.Nincs már benne a "rugó" a lelke.

Ami viszont van a temetőkben az nem embernek való!Ha pl egy nő temetöben volt anyós após,akár kinél,késöbb gyakran megfázási tünetekre panaszkodik.Teljesen mindegy hogy nyár volt és fel volt öltözve.Mivel ott kóbor legyengült lelkek tömkelege van jelen.A judeokeresztény mánia hogy keresztelkedj meg,ami nem más mint átok.Bele sütik az emberbe csecsemőkorban hogy porból lett,porrá lesz.Meg hogy bőnben született,abban is hal meg.Ezt viz és szómágiával bele sütik a csecsemőkbe,azok meg sirnak is.Mindez kb 20ezer forint.Namost ezek után akár mennyire nem jár az ember templomba,60-80éves korban el kezd félni.Mert a 10parancsolat fehér embernek betarthatatlan.Ezért mindenki készül az úr haragjára és a kaszás meg büntetések tömkelegére.Ezért a lélek halál beáltakor nem mer haza menni,bele a fénybe.Marad itt,ahl kb 40-42nap útán annyira lecsökken az energiája,hogy képtelen haza menni.Ezért a besétáló temető látogatók csakráiba költöznek bele.Lehetöleg gyengének tőnő fiatalokba,akik teli vannak energiával.Ezután szépen az életben nem meg élt dolgokat,amiket nem mert vagy nem volt ideje megtenni,sugallat őtján végre hajtatja a megszállottal.leinte kőnnyű ezeket eltávolittatni,késöbbiekben mindenképp valami jártas személy kell hozzá.Ha már minden képpen menni kell,nem árt jó pár mágikus védelmet elmondani.Zsoltárok könyve erre megfelelő.De ha lehet hagyd a dolgot,segiteni nem tudsz,vissza hozni nem tudod,foglalkozz az élőkkel pl a gyermekeddel inkább.Ne legyen bőntudatod sem emiatt.NE hallgass másokra akik ezért megszólnak.A legtőbb ember magyarországon rákos meg minden féle baja van amúgy is.Ezeknek az oka többek között harag,düh,mélyen ülő bánat.Évente kb 1,5millió rákos beteg...lehet gondolkozni végre.Nem szabad másokban büntudatot ébreszteni.Igy is elö jön öreg korban.50-60évesen az emberek ülnek otthon és elö tör a büntudat meg a lelki ismeret furdalás.Az elöbbi azért amit megtett,az útóbbi azokért amiket meg tudott volna tenni,mégsem élt a lehetöséggel.Pl van kér az éhes szomszéd kenyeret,nekem van is,de nem adok.Ez fájó pont lesz igen csak.Ha valaki meg eszi a csokimat és orrba verem,el jön az idő amikor nekem fog fájni de 100 szor erösebben,holott én ütöttem meg a másikat.A lelki fájdalom igy müködik.Nem éltem abban a tudatban,hogy ne tegyél olyat,amit magadnak sem kivánnál,de tegyél olyat másokkal,ahogy magadnak is kivánnád.Vissza térve a temető dologhoz:Régen ha az indiánokat üldözték,és temetöhöz értek,ott megálltak és inkább lelövették magukat mintsem oda bemenni...

Ha jól tudom a zsidók is tudják,és ők sem igen mennek sirokat látogatni.Nekünk ide dobnak egy agyon módositott vallást,ami az ő vallásuk,holott régen nekünk meg volt a sajátunk.Csak azt kimosták ki irtották belőlünk módszeresen.Régi szokások voltak pl elvinni valakit,és elégetni egy helyen.De ott nem volt tömérdek másik halott.

2014. jan. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
Végül hogy alakult?
2014. jan. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!