Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Apósomat jövőhéten temetik....

Apósomat jövőhéten temetik. Baj, hogy nem megyek a temetésre mivel van egy hét hónapos fiam? A páromnak még nem mondtam.

Figyelt kérdés
2014. jan. 11. 15:16
1 2 3 4 5
 21/42 anonim válasza:
93%

Tudod, amikor a lányom 7 éves volt, már többször ült repülőn, utazott hajóval, vonattal, eleve télen hidegben született, brutál hóesésben vittük haza a kórházból. Nem zuhant le a géppel, nem süllyedt el a hajó, a vonat sem siklott ki. Nem sokára 2 éves lesz, és most fázott meg először, köhécsel. Nem hímes tojás az, hanem egy gyerek, akinek ingerek kellenek. A férjed meg életed társa, akinek egy támogató feleség kell. Ha ő mondja, hogy inkább maradjatok otthon, akkor ne menj el, de egyébként ott a helyed.

Csak van overálja a kicsinek, hogy felöltöztesd rendesen?

2014. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk valaki a te családodból, vagy egy barátnő, munkatárs - bárki, akit megkérsz. Én is vigyáztam ugyanilyen helyzetben a barátnőm gyerekére, nem értem mi ebben olyan furcsa.
2014. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
87%

Gondolom, hogy majd a HAGYATÉKI TÁRGYALÁSRA SEM MÉSZ EL AZ ÖRÖKSÉGÉRT?!!!


Komolyan!

Ez a sok "nagy magyar anya" minden kötelék alól kihúzza magát azzal a kifogással,

hogy "dee ééén mááár szüüüüülteeeem"

2014. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
96%

Mekkora idióta vagy, istenem... én mondjuk biztosan tologatnám akármelyik rokonom gyerekét, ha már ott vagyok a temetésen, és az illető apját temetik. Attól, hogy nem a sír, hanem a ravatalozó előtt álltok, a gyerek még lehet tőletek 50 méterre.


Egy gyáva, férjét nem szerető, önző akárki vagy. Nincs merszed azt mondani, hogy nézd, utáltam apádat, nem megyek veled, mert minek, annyira nem számít, hogy te gyászolsz...

2014. jan. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
98%

Kérdező, azon kívül, hogy több nickkel bejelentkezel és lepontozol mindenkit, élvezed is a kamukérdésedet?

A hozzászólók egyetértenek, nyilván nem ők húzzák le egymás válaszait...

2014. jan. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
82%
Így kérdezd meg tőle: Menjek én is a gyerekkel vagy maradjunk itthon? Mit szeretnél? Aztán majd eldönti mi legyen.
2014. jan. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
93%
jujj, de ellenszenves a kérdező...:(
2014. jan. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
94%
Nem kívánom, hogy megtörténjen, de ugye a saját édesapád temetésére se mennél el, mert ugyían, ki tologatná addig más gyerekét, megfázik, és akármi történhet?
2014. jan. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
78%
Baj
2014. jan. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
92%

És miután mindenki azt tanácsolta, hogy menjen, ne keressen kifogást, ő lepontozott mindenkit több nicken, mindjárt megírja, hogy megkérdezte a férjét, aki azt mondta, nem kell elmennie...


mindig ez történik :)

2014. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!