Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rosszul intéztem a menzeszt...

Rosszul intéztem a menzeszt ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Külföldön vigyázok egy gyerekre. Történt egyszer, hogy milyen meglepő lány létemre menstruáltam, ez volt az első itt. A használt betétemet belecsomagoltam az új betét csomagolásába (mert hát az arra van, azért is van rajta kis ragacs) és betettem a fürdőszobai kukába. Viszont itt nincs nejlozacsi a fürdőszobaiban, ezért üríteni kell mindennap a nagy kukába, ami a konyhában van és aztán onnan kivinni a kerti nagyobba, a nő mindennap akarja hogy kivigyem. Szóval levittem a fürdőszobai szemetet a nagyba, és ezáltal a konyhai szemétbe került a betétem és amikor beleöntöttem, akkor a betétem széle előtűnt, de amúgy elvegyült a többi szemét között, de valamennyi pirosság látszott. Erre a nő amikor meglátta agybajt kapott, hogy ez a legundorítóbb dolog, amit életében látott (szerintem normális ember észre se vette volna)és hogy vért rakok a konyhába, ahol kaják vannak (amúgy van a hűtőben is kaja, nem kell a szemétből beszereznie). Megkérdeztem mit csinál ő vele, ő vagy a szobájában gyűjtögeti (amúgy még azt is felrótta nekem, hogy a naponta cserélt kukába bebüdösödhetett volna), vagy egy tescós zsacsiba teszi és külön kiviszi a kerti kukába, mert hogy fiúk is vannak a házban és mi van, ha ők meglátják. Azóta elmesélte az összes kollegájának és ők is biztosították róla, hogy ez a legundorítóbb dolog a világon... mondjuk a nő amolyan ellenőr féle, szóval illik ez hozzá.

Az egyetlen érv, amit megértek, hogy mondjuk mi van, ha a kisfiú, vagy az apuka meglátja. De a menzesz a lányoknál sztem olyan mint a fiúknál a tökön rúgás, hogy szolidalitást kell iránta mutatni és mondjuk mondhatta volna, hogy legközelebb, ha van betétem, akkor jobban csomagoljam be vagy valami... mert ha a fürdőszobában a minikukában senki nem látta meg, akkor nyilván becsomagoltam és ki se bomlott amúgy.... mfff


2009. dec. 1. 12:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%

pffff. de nem kerdeztel ra hogy akkor O megis mit csinal vele? hogy kovesd a jo peldajat? ez amugy mar tenyleg tulzas. szerintem kerj bocsanatot, kerdezd meg h ezentul hogy jarj el es hagyd ra. az ilyennel ugysem lehet veszekedni es mivel a munkaadod jobb nem konfliktusba kerulni vele ilyen hulyeseg miatt.


esetleg ezutan csak akkor uritsd a furdoit a konyhaiba mikor rogton kiviszed a konyhait a kintibe. (ez is orulet, mi a furdoit hetente, a konyhait 1-2 naponta visszuk le, igaz panelba lakunk de akkoris! es az egyik furdobe megcsak nincs is kuka szoval a konyhaiba kerul az ilyesmi is plusz furdoszabai kuka uritese utan sem egybol visszuk le a szemetet neha)


amugy ha igy allitja be hogy uuuuuristen veres betet a konyhaban..... hat a konyhaasztalon vagy a hutoben lenne akkor meg egyetertenek.:p de igy csak hiszteria. a konyhai kukaban vannak ennel fertozobb es mocskosabb dolgok is, ha mar valaki turkalni akar benne es onnan enni illetve mosatlan kezzel enni, az igyis ugyis osszeszed vmit, aki meg nem annak tokmind1 h mi van benne nem? rohelyes logikatlan hiszteria!!

de szerintem tartsd meg magadnak a velemenyed es alkalmazkodj..... ne komplikald az eleted.

2009. dec. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, kicsit finomabban is kioktathatott volna... de legközelebb már tudni fogod. Alaphelyzetben én is így rendezem, ahogy te, de idegen helyen én soha nem teszem a többi szemét közé, hanem külön zacsiban gyűjtöm és külön kidobom. (Pont amiatt ami probléma lett belőle.)

Ez legyen a legnagyobb gondod! :-)

Mondjuk az, hogy ilyenekről beszél a kollégáival...?? Elég furcsa nő lehet.

2009. dec. 1. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
Ez is egy tipikusan olyan nő lehet,akinek akkor örül a mája,ha valakit megalázhat.És elmondja mindenkinek,hát ez tiszta gáz nő.Ne foglalkozz vele,minden csoda 3 napig tart,tudod.Rám meg egyszer rámfogták,hogy én hagytam ott a betétet a wc kukájában,de nem csomagolva.Bakker azt hittem már lehúzom a bugyim,hogy bebizonyítsam,nem én voltam.Persze nem hitték el.Egyébként meg,ha lett volna budipapír,akkor biztosan beleteszi az illető.Ész.
2009. dec. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem rontottál el semmit. Én is így csináltam volna,ahogyan te. A nő csak hisztizett. Az meg milyen már, hogy ilyenről beszél a kollégáival...

Egyébként ahány ház,annyi szokás, és én is találkoztam már nem egy olyan esettel,hogy ami egyik embernek természetes, azon a másik kiborul. (pl. barátom kenyérrel eszi a húslevest, mikor meglátom rosszul vagyok). De ez a nő akkor is rosszul reagált. az meg hogy ő a szobájában gyűjtögeti...undorító.

2009. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
71%
Ez a nő angol? Mert mentalitásra annak tűnik...
2009. dec. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezek nem ismerik a papírzsepit, cipőstől fektetik le a gyereket, a természetes dolgoktól meg kibuknak. Nálunk szerteszét van hányva az (új) tampon, a régit meg abba csomagoljuk, ami van. A lnyom szépen becsomagolva egy napra ki szokta állítani a wc-ben. Pedig fiúk is vannak, sőt, a párom nem apja neki. De a fiúknak nincs eddig semmi bajuk. Ha kell tampon, felírjuk a bevásárlólistára, és megveszik, bár ha lehet, megvesszük magunknak.

Szerintem higiénikusan jártál el. Angol? Az angolok kicsit furák. Lehet, mert annyi ott a csúnya nő. Miért, ő mikor akarja elmondani a fiúknak, hogyan lesz a kisbaba, meg mi van a lányokkal?

Ő viselkedett illetlenül: nem illettt ezt észrevenni, pláne szóvá tenni. És aszemétben mit nézeget?


"(amúgy van a hűtőben is kaja, nem kell a szemétből beszereznie" - Ez tetszett :)


Valami nemi sérült lehet a nő! Megtagadja női mivoltát, vagy ilyesmi. Örülj, hogy egészséges vagy!


És ha kis zacsiba gyűjtöd a szobában, s a gyerek kitúrja, s azzal játszik, az nem lenne ciki? Sztem a szemetesben van a helye.

2009. dec. 1. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Gondolj a lóvéra :D
2009. dec. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Én is így csinálom, csak nem naponta cserélt szemeteszacskóval.
2009. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
De az a durva, hogy elvileg minden kollegája helyeselt, legyen ázsiai, angol, vagy afrikai. Amúgy Londonban vagyok, a nő meg afrikai. És tényleg fura és a kimosott kádkilépőkre nem tehetem rá a törülközőket, amíg felviszem az emeletre.... mert szerinte a gyerek összehugyozza a wc melletti követ és az vmi úton módon rájut a kádkilépőre és az még mosással se jön ki (amúgy a gyerek 9 éves és beszélgetni próbál velem, miközben kakil nyitott ajtónál és ülve pisil sztem, legalábbis én még csak így láttam :D) komolyan, most nagyon röhögök... jahh de amúgy az utcai cipőiket hordják idebenn és egyszer a faszi a kádkilépőn állva dumált velem.... nahh én meg így nem szeretek rálépni... Már nem tudom ki van megőrülve, mert be akarja bizonyítani, hogy csak az én családom ilyen gusztustalan és hogy a többi au pairje ezt már mind tudta (a kádkilépőset is :D) amúgy sorolhatnám hogy mik vannak... De egy magyar lány 2 és fél évig bírta!!! komolyan le a kalappal én novemberben jöttem, de januárban már tuti máshol leszek, mindenesetre megtaláltam iwiwen, és megbeszéltük, hogy beszélgetünk. Szerintem a nő látja, hogy velem nem lehet akármit és már így is elég régóra keresgélt, mire megtalált engem, szóval most próbálja elhitetni minden módon, hogy hülye vagyok és legyek neki hálás hogy "tanít" (:D:D) és ne menjek el... de elfogok. Amúgy meg nagyon igaz volt az angol mentalitásra az a zsepis hasonlat :D de mennyire nagyon... meg most épp nincs terrortámadás, az árvíz is messze volt innen, szóval a hülye kelet-európai au paireken lehet most csak kibukni és a menstruációs szokásaikon szenvedni undorító angol affektálással óóóóóóóóó máááj gááááád... ááááá senki nem tud itt normálisan beszélni???!!! Gondolom ezután egy perccel már a Boots kuponokról volt szó (itteni dm, ahol nincs gyantapatron pfff) Amúgy nem rossz itt, de még a tipikusan hülyéknél is rosszabbakhoz kerültem asszem... KOmolyan csinálni fogok egy blogot... ez megéri
2009. dec. 1. 16:57
 10/26 A kérdező kommentje:
Szerintem fel fogom tenni ezt a kérdést úgy is, ahogy a nő előadná.... kíváncsi vagyok azokra a válaszokra is. Csak majd később.
2009. dec. 1. 20:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!