Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Rosszul intéztem a menzeszt...

Rosszul intéztem a menzeszt ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Külföldön vigyázok egy gyerekre. Történt egyszer, hogy milyen meglepő lány létemre menstruáltam, ez volt az első itt. A használt betétemet belecsomagoltam az új betét csomagolásába (mert hát az arra van, azért is van rajta kis ragacs) és betettem a fürdőszobai kukába. Viszont itt nincs nejlozacsi a fürdőszobaiban, ezért üríteni kell mindennap a nagy kukába, ami a konyhában van és aztán onnan kivinni a kerti nagyobba, a nő mindennap akarja hogy kivigyem. Szóval levittem a fürdőszobai szemetet a nagyba, és ezáltal a konyhai szemétbe került a betétem és amikor beleöntöttem, akkor a betétem széle előtűnt, de amúgy elvegyült a többi szemét között, de valamennyi pirosság látszott. Erre a nő amikor meglátta agybajt kapott, hogy ez a legundorítóbb dolog, amit életében látott (szerintem normális ember észre se vette volna)és hogy vért rakok a konyhába, ahol kaják vannak (amúgy van a hűtőben is kaja, nem kell a szemétből beszereznie). Megkérdeztem mit csinál ő vele, ő vagy a szobájában gyűjtögeti (amúgy még azt is felrótta nekem, hogy a naponta cserélt kukába bebüdösödhetett volna), vagy egy tescós zsacsiba teszi és külön kiviszi a kerti kukába, mert hogy fiúk is vannak a házban és mi van, ha ők meglátják. Azóta elmesélte az összes kollegájának és ők is biztosították róla, hogy ez a legundorítóbb dolog a világon... mondjuk a nő amolyan ellenőr féle, szóval illik ez hozzá.

Az egyetlen érv, amit megértek, hogy mondjuk mi van, ha a kisfiú, vagy az apuka meglátja. De a menzesz a lányoknál sztem olyan mint a fiúknál a tökön rúgás, hogy szolidalitást kell iránta mutatni és mondjuk mondhatta volna, hogy legközelebb, ha van betétem, akkor jobban csomagoljam be vagy valami... mert ha a fürdőszobában a minikukában senki nem látta meg, akkor nyilván becsomagoltam és ki se bomlott amúgy.... mfff


2009. dec. 1. 12:38
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát kitartást kívánok neked.


Egyébként eszembe jutott, hogy mesélte egy tanárom, hogy külföldön dolgozott valamelyik nyugati országban. Beszélgetett egy ott élővel arról,hogy ki milyen gyakran fürdik(vagy tusol). És akkor mondta a külföldi, nyugaton élő emberke, hogy hát ő nem szokott minden nap fürdeni, mert ő nem koszos. Erre mondta a tanárom, hogy ő is meg hát erre mifelénk(Magyarország) mindenki naponta fürdik vagy tusol.

És mi volt erre a válasza???

Hát az, hogy akkor ti nagyon koszosak lehettek, ha minden nap kell, hogy fürödjetek.


Mi ez,ha nem észbontó????????(egyébként sejettem hogy Angliában lehetsz, mert ott ilyen...furák az emberek)

2009. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Kérdező, blogodat linkeld már be majd, ne hiába szábszkrájboljak vagy mi a faszomj...
2009. dec. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

:D Ez durva. De tetszik a hozzáállásod, mondjuk én is csak röhögnék rajta, mást nem lehet. :D


Pont mostanában regeltem ilyen aupair-es oldalra, mert én is ki szeretnék menni január-február körül. Most eszembe jutott, h ma láttam 1 családot, asszem Londonban, afrikai származásúak, 1 kislányra kell vigyázni. És na, a profilján írta h milyen rosszul járt az utolsó au-pairrel, pedig előtte jó volt, meg kiemelte h a következő legyen tiszta, felelősségteljes,,stb nagy betűkkel. Lehet h ő az. :D

Na mindegy, addig is kitartás!

2009. dec. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Szívesen olvasnám a blogodat, tetszik a stílusod :-)))
2009. dec. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

Húúú, hát a bloggal már elkéstem egy kicsit, de lehet hogy pontokba szedve elő tudom még adni az itt történteket. EGyébként most kicsit nacionalista leszek, de tényleg még a magyarok nagyon normálisak, szóval tényleg senki ne habzítsa a száját, hogy milyen szar otthon. Ugyanis megtaláltam azt a lányt, aki magyar és előttem két és fél évig volt itt (!!! érzitek???) és egyébként nem egy megtört agyhalott, hanem tök normális és jó fej, csak nagyon szerény volt, de itt tanulta meg, hogy ki kell állni magáért és most tök jól van. És ő amúgy talált már véres tampont a nő után a wcben!!!! Jahh, amúgy állandóan dugulás van itt mindenhol... alig várom már, hogy jöjjön a vízvezetékszerelő :D szeritem akkor már annak is örülne, ha csak a bugyiját kéne megmutatnia. Jahh ma meg találtam egy használt rágót a szőnyegen és se a gyerek, se én nem rágózunk.... Amúgy már majdnem megkértelek egyik válaszoló, hogy linkeld be azt a családot, de itt kisfiú van. Amúgy aki au pairnek készül!!!!! Fontos tanácsok: Soha ne menjetek olyanhoz, aki bár Londonban él, de kiemeli a származását és az valamilyen nagyon tradícioális ország... még ha azt ígéri, hogy krva sok szabadidőd lesz, akkor se lesz, mert találni fog kama munkákat és olyanokat, ami nem au pair feladatok (rohadt levelek söprése, 22 kgos akciós rizses zsák elrendezése az éléskamrában) + hátramaradnak olyan szokások, mint hogy a konyhában még tüsszenteni se lehet (gondolom a meleg éghajlatú országokban nagyon fontos a higiénia ilyen téren és ezt beleverik már a gyerekekbe is). Amúgy mindez azon az alapon történik, hogy az itteni frissen jött indiaiak és afrikaiak tényleg sokat dolgoztak a pénzükért. De ha otthon ezt szokta meg valaki akkor hajrá. Jahh és tisztelned kell valakit csak azért mert idősebb... a nő persze próbál felsőbbrendűnek látszani és erőltetetten röhögni.... meg hívott már huhh: szánalmasnak, undorítóan durvának (ő engem :DDD), önteltnek, arrogánsnak.... erre közöltem, meg konyha összevérezőnek... erre közöltem, hogy látom szereti ezeket a szavakat és azt hiszi így hatásos lesz, aztán folytattam az angol nyelvtan könyvem olvasását, mert tanfolyamra ugye nem járok... asszem jobbak az idegeim náluk. Jahh amúgy a másik magyar lánnyal is eljátszották ezt és ő ezért a szobájában kellett hogy gyűjtögesse.... de amúgy mindkettőnknek vannak idegei (neki ismétlem, 2 és fél évig volt!!!!) mert a család rosszabbul bírja a gyűrődést mint én. Az evidens, hogy a pasik ezt nem bírják, a faszi szenved is rendesen, de már a nőn is az elgondolkodás jeleit látom... möhöhö pedig nagyon biztos magában, hiszen nekem nem lehet teljes az életem, mert nem hiszek istenben (mert mint látjuk neki az... amúgy én nagyon nyitottan és toleránsan álltam az ő vallásosságukhoz, fordítva ez már nem volt így persze)és most mégis... mintha elbizonytalanodott volna... mintha gondolkozna.....

Jahh olyanokhoz se menjetek aki true christiant keresnek!!!! még ha vallásosak vagytok se!!! soha!!! csak ha pap az apátok (reformátusoknál lehetséges) mert azok közül könnyen kifoghattok magabiztos, hülye, elnyomókat és jobb nem kockáztatni.

2009. dec. 2. 23:05
 16/26 A kérdező kommentje:
nagyon összevissza lett amit írtam, de még az otthoni embereknek is életjelet kell adnom... akik szerint nem vagyok szánalmas, undorító kukavérező :D És próbálnak elvágni a nettől, hogy ne tudjak munkát keresni.... de a lány akivel beszéltem már tudja az itteni túlélési módszereket és megosztotta velem hahá! szóval légyszi értésétek meg amit írtam és bocs az amúgyokért :D jahh a bugyist meg arra értettem, hogy azt is mondta, hogy annyi idősen mint én még azt se akarta volna, hogy egy fiú meglássa a bugyiját (gondolom akit szexre használt arra ez nem volt érvényes, tekintve, hogy van egy 26 éves lánya és kábé a negyvenes évei elején jár). De most látom, hogy milyen az a nő, aki miatt a férje állandóan horgászni jár, vagy makettezik a pincében, vagy krvázik... a pasi se hiszem hogy véletlenül jár manchesterbe dolgozni.... bár lehet. Amúgy tényleg megtanított arra, hogy milyen ne legyek... bakker áll és üvölti valakinek a nevét és annak ugrania kell és oda kell mennie... nekem, a pasinak, a gyereknek oargggghhh
2009. dec. 2. 23:44
 17/26 A kérdező kommentje:
mármint a pasi nem makettezik, itt nincs pince (hálistennek, különben biztos patkányt írthatnék vagy vmi hasonló és amikor szóvá tenném, hogy ez esetleg nem egy au pair feladat, mint a rizseszsáknál, akkor szánalmas lennék...), csak garázs és oda is én viszem be a dolgokat... nő típusra gondoltam, a mediterrán szörnyeteg sztereotípiára. Nem kell mediterránnak lenni hozzá, csak a filmekben mindig a kövér feka és olasz nők üvöltöznek, persze ezek mindenhol megtalálhatóak, gondolom nálunk is szép számmal. Pedig eddig egész feminista voltam, de tényleg...
2009. dec. 2. 23:52
 18/26 anonim ***** válasza:
Valamiért úgy érzem, süt a szavaidból a pásztoróra felé orientálódás rejtett szándéka...
2009. dec. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
humm? mivel utaltam arra, hogy pasztororaznek? es kivel? a kisfiuval vagy az apjaval? :D Veluk elek es latom, hogy szar ezzel a novel elni, ennyit mondtam. Az apuka is goreny, de a no mellett mar szora se erdemes. Jahh meg meg a konyvtarat latogato helyi nyugdijasok kozul is valogathatok, ahova kiszokok, ha lekapcsoljak a kedvemert a netet...
2009. dec. 3. 15:43
 20/26 anonim ***** válasza:
Szegény! De tök jó lenne tényleg, ha blogolnál, csak gondolom nem lenne könnyű, ha keresztbe akarnak tenni net-ügyben. Tök jó stílusod van! Jókat röhögtem.
2009. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!