Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit gondoltok a köpködésről,...

Mit gondoltok a köpködésről, mint fiatalok között elterjedt szokásról?

Figyelt kérdés
19 éves vagyok és a környezetemben lévők között eléggé elterjedt, hogy szinte minden utcasarkon köpnek egyet. Nem dohányosok, vagy hasonló, csak úgy unalomból. Csak én érzem ezt elképesztően visszataszítónak? Mit gondoltok erről?
2014. ápr. 15. 19:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Undorító és utálom. Én futok, és ott is szokás, elmegy mellettem szép daliás izmos meg minden, erre csulázik akkorát, mint egy disznó. Undorító.
2014. ápr. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Undorító.
2014. ápr. 16. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bunkó, faragatlan, illetlen és undorító viselkedés. Mondjuk fura, én több idősebb embert láttam köpködni az elmúlt pár évben, mint fiatalt.. de persze lehet, csak jó a társaságom :D
2014. ápr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is nagyon gusztustalan viselkedés. Egy ilyen fickóból rögtön ki tudok ábrándulni, ha addig tetszett is.
2014. ápr. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Gusztustalan prosztó tahó szokás, a műveletlen tuskók csinálják

Én meg kerülgethetem a kis tócsákat a járdán amiket ezek az emberszabású majmok gyártanak

2014. ápr. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!