Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » 18+ -osok, mi a véleményetek...

18+ -osok, mi a véleményetek a káromkodásról? Egy nő szájából, illetve egy fiúéból?

Figyelt kérdés
obszcén, vicces, éretlen, kulturálatlan, teljesen természetes? vélemény?

2014. máj. 29. 13:09
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A szar szűrése picit talán nehezebb. Erről az jut eszembe, amikor valamelyik verziójú helyeírás-ellenőrzőm alázöldezte a "szarvas" szót, mondván "ilyen szót nem illik papírra (képernyőre) vetni!"
2014. máj. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 Sowilo ***** válasza:

Nagyon ismerős ez a mondat... milyen böngészőnél/programnál volt ez? Nem valamelyik weblapszerkesztőnél?


Egyébként biztos hogy meg tudnák oldani, hogy csak a különálló szar szót ne lehessen leírni.

2014. máj. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Valamelyik régebbi word verziónál volt. Nem tudom mennyire oldható meg ilyen szinten a szűrés. :)
2014. máj. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ha valaki a mindennapi beszédében kötőszóként használja a trágár szavakat, az mindkét nem szájából ocsmány és kulturálatlan nekem, mondjuk nőkéből még jobban zavar. De ha néha elejt vki egy-két csúnyább szót, azt nem tartom annyira borzasztónak, néha az ember száján kicsúszik, főleg ha ideges. Én mondjuk igyekszem akkor káromkodni, amikor egyedül vagyok, nem nagy nyilvánosság előtt...
2014. jún. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Függ több dologtól is. Szerintem nő szájából mindenképp közönségesebb, mint egy férfiéból, de itt is vannak fokozatok. Ha csak hébee- hóba, baráti társaságban ereszti el magát, az rendben. De ha minden második szava az, hogy b. meg, az már durva. Vannak olyan szavak, amik szerintem undorítóak, és nem kéne őket semmilyen nem képviselőjeként semmilyen helyzetben használni, gondolok pl. a g betűvel kezdődő 4 betűs szóra. Na, azt ne használja senki... Gyerek előtt semmi esetre sem elfogadható a káromkodás, férfitől sem.
2014. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Mégis mi a jő ##!%//%@ köze van a káromkodásnak a nemekhez? Mondjon már valaki egy objektív , logikus indokot arra, hogy a nőknél ez miért elítélendőbb!
2014. jún. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Sowilo ***** válasza:
Mondok én okot. Álszentség.
2014. jún. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Ha tisztelsz egy másik embert, tisztelettel beszélsz vele és a társaságában. Ha a haveri körben csak káromkodásból értenek, ennyire tisztelik egymást.
2014. júl. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!