Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nyitott szájjal való evés!...

Nyitott szájjal való evés! Csámcsogás! Falás! Ezek a dolgok kikészítenek. Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 20:34
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
100%

Én már voltam úgy társasággal ebédelni, hogy az egyik banyek étkezés közben a műfogsorát kattogtatta (mert el volt törve, vagy mi),meg szívogatta, és közben azt ecsetelte, hogy el kell menni, megcsináltatni, mert ez és ez történt vele.

A vicc az egészben, hogy közben adta az úrinőt, meg kiselőadást tartott, hogy a mai fiatalok mennyire nem tartják be az etikettet, stb.

Szó szerint felfordult a gyomrom.

2010. jan. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
100%
én azóta nem eszem tartármártást hogy egy osztálytársam úgy ette hogy folyt az álláig le, az egész szája olyan volt és közbe csak rágta, meg a mártásos nyelvével nyalogatta a száját.
2010. jan. 8. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
én azt utálom ha valaki szürcsöli a teát, kakaót, levest, akármit...könyörgöm, nem lehet 2 percet várni, amig kihül???!!!
2010. jan. 8. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%

Én is utálom, ha valaki szürcsöl. Bár néha én is szoktam, de csak valahogy véletlenül sikerül 1-2-t :D


Na ez még nem volt. Amikor valaki BÜFÖG! Én attól annyira rosszul leszek, hogy majdnem elájulok és öklendezem... Nem bírom. Ráadásul hangosan, szóval nem úgy elfojtva...

szörnyű!


Amikor nyitott szájjal eszik valaki vagy tiszta olyan az egész képe engem is kikészít, természetes.



Én attól készültem ki múltkor nagyon ( a műfogsoros storyhoz kapcsolódva) hogy ettünk levest barátnőmmel erre elkezdte ecsetelni, hogy most csináltatott ajakpiercinget és ugye a lyukon kifolyik a leves. Azóta is ráz a hideg :s Ez olyan undorító szerintem.


A pasim meg úgy eszik, mint egy állat XD De jó, mert legalább nem kell magam visszafognom és zabálhatok én is amennyit akarok. :D És kézzel is :D

Persze ha társaságban vagyunk akkor mindig szépen, rendesen eszem. A párom is mert annyira hiú (vagy nem is tudom...) hogy nem tudná elviselni, ha valaki megjegyzést tenne rá neki mindig tökéletesnek kell lennie :D


Nem tudom mit csinálnék, ha kezelhetetlen lenne és leégetne az ismerőseim előtt a zabálásával :D


Egyébként az egyik legundorítóbb jelenet ami ilyenkor eszembe jut, amikor a hal a tortánban karda bea "evett" és mindig végighúzta a villát a műfogsorán és ... ááá undorító volt, az a nő már önmagában is egy okádék (bocsi...) de akkor !!!!

Ez szoktatott le arról, hogy este a főzős műsorok közben vacsoráztam.

2010. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%

Engem is kikészít. Egyik albérlőtársam mindig úgy csámcsogott hogy 2 szobán át hallottam....nem hiszem el, hogy nem lehet közbe becsukni az ember száját.

Komolyan mondom néha már ott voltam hogy leöntöm egy vödör vízzel vagy nemtudom csak hagyja már abba

2010. jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
89%

Hányinger kapok a dr oetkeres reklámtól.

Amiben a kiscsajt tátott szájjal nyeli a levegőt,hogy milyen finomat sütött apu.Aki ezeket az undorító képsorokat kitalálta,felvette...na az ilyennek még tv-t se kellene adni,nemhogy reklámokat csináljon.

2010. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
100%
Engem is zavar, de nem szoktam szólni, meg van a saját véleményem az illetőről. Az osztályunkban is van egy "kúltúrember", aki csámcsog; nyitott szájjal eszik, beszél (közben köpköd); "csúnyán" beszél (ottan, meglássuk, stb.) és káromkodik.
2010. jan. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
100%
Pont ma reggel szóltam rá a tesómra reggeli közbe,hogy miért kell szürcsölni a tejeskávét,mert meleg,akkor várj!bazz@@!Ő egyédként csukott szemmel reggelizik és tiszta vaj a szája.Szóltam már neki,hogy aki alszik még az nem lehet éhes,úgyhogy ne vegye el azok étvágyát akik már éberek.
2010. jan. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, teljesen megértelek, hogy elmegy az étvágyad, de ez így olyan ari, hogy közben még megpróbál aludni...

Persze könnyű nekem, én nem látom:)

2010. jan. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 A kérdező kommentje:
Párom minden egyes harapásnál és falatnál becsukja a szemét, ráadásul hatalmasakat harap, szó szerint lóg az étel a szájából. Illetve most már egyre ritkábban, mert leb@sztam egy párszor, hogy megtanulhatna már késsel-villával enni, és nem pedig kézzel-lábbal. Ha vajas kenyeret eszik akkor még a füle is vajas, de ne adj isten, hogy kisebbet harapjon a kenyérből... Ahhh, szeretem, de roppant idegesít. Anyám nyitott szájjal eszi az almát, hadd hallja a szomszéd is, hogy harsog vele. Nővérem meg nem eszik, zabál és csuklik folyamatosan. Alig bírtam ki a karácsonyi vacsorát...
2010. jan. 9. 17:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!