Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Nyitott szájjal való evés!...

Nyitott szájjal való evés! Csámcsogás! Falás! Ezek a dolgok kikészítenek. Csak én vagyok ezzel így?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 20:34
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
29%
Na de nálam kezdődik a kultúra öcsém! Én nemhogy kézzel lábbal eszek, csámcsogok, ropogtatok, nyálazok, nyögök, bele eszek a kajába, böfögök jó nagyokat s hosszakat...hanem még fingadozok is xD
2010. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 Zenon ***** válasza:
0%

De sok hiperérzékeny nyámnyila ember van! :)

Én imádom szürcsölni a levest,sőt ha valaki jóízűen nyámmog,akkor inkább én is kajás leszek,mint kiakadjak,lessem a száját,meg minden.Nem kell mindenből olyan nagy ügyet csinálni.Ja és nem vagyok paraszt,már bocsi. :)

2010. jan. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim válasza:
100%
Fú, én nagyon kivagyok ha csámcsognak... Anyám pasija pl. nagyon kiakasztóan "eszik". Csámcsog, mohón zabál, nyitott szájjal cuppogva is szokott enni, de ha véletlen nem csámcsog, vagy nem eszik nyitott szájjal, akkor úgy rágja a dolgokat, hogy rendesen hallom azt ahogy a nyál keveredik a szájában lévő kajával. Ha szólok neki, hogy fogja vissza picit magát akkor rögtön elkezd jobban csámcsogni... Annyira fel tud bosszantani, pedig igazából semmi bajom nincs anyám pasijával. :(
2012. aug. 1. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%

az még hagyján, hogy apám szürcsög-cuppog, borzasztó hangosan táplálkozik, de családi, közös ebédek alkalmával még pofázik is. mivel ritkán vagyunk együtt, nem azzal van bajom, hogy beszélgetünk - hanem, hogy háromszor akkora falatot töm a szájába, és tele pofával, nyámmogva-csámcsogva dumál, tőlünk kb. 40 centire. egyrészt látom, hogyan keveredik a nyála meg a falatok, másrészt rémes; ennek a zabálásnak vannak ám hangjai... egyszer kölcsönveszek valakitől egy zajszintmérőt és a pofájába tolom, hadd nézze.

anyám ugyanígy.

aztán kettejüknek jó szokásuk még, hogy szívják a fogukat, csettegnek, ha valami kis biszbasz beleakadt a fogaik közé. már rég vége az ebédnek/vacsorának, eltelt fél óra, ücsörög a tévé előtt vagy már valami mást magyaráz nekem és fogpiszkáló luxus... csettegnek a nyelvükkel, fintorokat vágnak, szerintem még élvezik is. brrr.

egyszer voltam olyan pofátlan, hogy a kezükbe nyomtam pár szál fogpiszkálót, de akkor 1) leüvöltötték a fejem, milyen idegbeteg vagyok. 2) másik kezet száj elé tenni luxus. mint valami vízilovak, kitátott szájjal, hadd lássuk az operációt, turkáltak negyed óráig - ha nem tovább...

2012. aug. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:23

Ó, az én apám is ezt csinálja a fogával/szájával! (Mindig azt hittem, hogy csak nekik van ez a szokásuk.) Anyám meg a kisujjának a körmével piszkálja a fogát, (aztán szerintem beletörli a ruhájába, vagy nem tudom). Undorító!

2012. aug. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagymamám pedig nem képes beragasztani a protkóját.....

Hát ne tudjátok meg, milyen , amikor kluttyog a leves benne!

Múltkor rászóltam, mert úgy csámcsogott, mint egy kutya.

2012. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Szerintem öröklődhet. Nagyon nehéz lehet leszokni róla. Ismerek olyan családot, ahol a gyerek u.úgy csámcsog, mint az őse, pedig mindkettőt figyelmeztették. Idegrendszeri zavar lehet.
2018. jún. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!