Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elítélhető az az apa, aki 18...

Elítélhető az az apa, aki 18 éves meleg fiát kirúgta otthonról?

Figyelt kérdés
Esetleg érthető a csalódottsága, hogy soha sem lesz unokája ?

#meleg #apa #kirúgta
2014. aug. 13. 23:52
1 2
 1/20 anonim válasza:
74%
Amíg tanköteles vagy, addig biztosítania kell megelhetoseget
2014. aug. 13. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
45%
IGen!
2014. aug. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%

Még szép, hogy elítélhető.

A fiáról van szó, akit ő is vállalt és senki sem garantálta, hogy olyan lesz, amilyennek ő szeretné.Ez is egy opció volt, amikor gyereket tervezett és csakis az ő hibája, ha ebbe nem gondolt bele.Nem egy dísztárgyról beszélünk, amit ki lehet dobni, ha már nem tetszik.

2014. aug. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen, elítélendő. Milyen dolog azért kidobni a SAJÁT FIÁT, mert meleg? Mintha arról a fia tehetne, hogy úgy született.
2014. aug. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
38%
Nem ítélném el külső szemmel. Ki tudja,mi zajlik még a családban. Ki tudja, hogy 18 évesen nem csak provokációnak szánja-e a gyerek. Csak azért,mert meleg,nyilván nem rúgta volna ki. Az ilyen esetekben miért egy vaskalapos,gonosz apát képzelünk el, aki a szegény szerencsétlen meleg fiát kirakta otthonról? Nyilván ha egy józan gondolkodásmódú, iskolában jól teljesítő,udvarias gyerek bevallja ezt otthon,nem történnek ilyen szélsőséges esetek. De ha Józsika,aki 14 éves kora óta dohányzik,drogozik,átesett egy emo,egy punk és egy hipszter korszakon, 3szor járta a nyolcadikat és eszébe sincs főiskolára járni,és aztán még elő is jön azzal, hogy meleg, de őt SENKI NEM ÉRTI MEG,akkor én megértem a szülői reakciót. bocs.
2014. aug. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Utolsó: értem én amit mondasz, de akkor sem normális, ha egy szülő kirakja a gyerekét. Aki gyereket vállal az egész életében felelős lesz érte.
2014. aug. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
14%
A gyereknek pedig egész életében hálásnak kellene lennie azért,hogy felnevelték. És én egy gyereket felnevelt szülő és egy kamasz közül hadd ne a gyereknek adjak igazat. Amúgy engem is "raktak ki" otthonról nézeteltérés miatt,de kibékültünk. Én bánom a kamasz éveimet,sok szenvedést okoztam a szüleimnek,olyan,mintha egy másik ember lettem volna. most,hogy én leszek szülő,el tudom képzelni, mit érezhettek a szüleim,akik vártak a születésemre,felneveltek,szerettek,én meg hülyeségeket csináltam cserébe. és tudom, hogy ha tisztelettel bánok velük régebben, meg tudtuk volna beszélni azt is, ha (ne adj isten) meleg lettem volna.
2014. aug. 14. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

"És én egy gyereket felnevelt szülő és egy kamasz közül hadd ne a gyereknek adjak igazat"


Igaz lelki-sérültet neveltek belőled, inkább ne legyél hálás a szüleidnek ezért. Érdekes elképzeléseid vannak a világról.


Ha az apa csak ezért rúgta ki otthonról a fiát, akkor ezek után ne merje magát apának nevezni. Állat az ilyen, nem ember...de valószínű apuci is meleg, csak elnyomja és most a fián vezeti ezt le.

Mit gondol az apa?

Nevelés kérdése? Akkor ő rontotta el.

Így született? Akkor ennyi erővel a hajszíne miatt is kitagadhatja.

Elképesztő, hogy ahhoz, hogy valaki szülő lehessen nem kell semmiféle alkalmassági vizsgálat...

2014. aug. 14. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

Keresztény?

Hány éve tudja, hogy meleg? (a melegség miatt rúgta ki)

2014. aug. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
88%
Elítélendő, igen. Főleg akkor, ha azért rúgta ki, mert csalódott, hogy nem lesz unokája. Gondolom akkor a heteroszexuális gyerekét is kirúgta volna otthonról, ha kiderül róla, hogy meddő.
2014. aug. 14. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!