Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Elítélhető az az apa, aki 18...

Elítélhető az az apa, aki 18 éves meleg fiát kirúgta otthonról?

Figyelt kérdés
Esetleg érthető a csalódottsága, hogy soha sem lesz unokája ?

#meleg #apa #kirúgta
2014. aug. 13. 23:52
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
78%
nemcsak törvényileg ítélendő el, mert nem teljesíti szülői kötelességét, hanem erkölcsileg is, mert egy seg-gfej :)
2014. aug. 14. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%

El. Megbukott apaként és emberként.

Olyan ember ne vállaljon gyereket, aki kevésbé szeretné azt, ha az nem olyan lenne, mint ahogy ő akarja.

2014. aug. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Az szép. Még szerencse hogy fizikailag egészségesnek születtél mert apád otthagyott volna az inkubátorban az egyik kórház előtt.
2014. aug. 14. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Utolsó: sajnos ebbe nagyon is beletrafáltál. A sérült gyerekek mellől az apák 80 százaléka lelép.


Az ilyen apa egy barom. Egyébként meg honnan veszi, hogy ha a fia heteró, akkor mindenképpen lesz unokája? Attól még, hogy lenne rá lehetősége, nem biztos, hogy akar gyereket.

2014. aug. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
59%

Hát igen nagyon is elítélendő. Az ilyen nem apa. Amugy szerintem egy NORMÁLIS apa/anya a gyerekét SOHA SEEMMIEN körülmény miatt nem dobja el. (még a gyilkos kölykét se dobják el az igazi szülők), de te nem tettél semmi rosszat!!! Kérdem én mien az ilyen szülő??


A helyedbe én MINDEN kapcsolatot megszakítanék velük. Amugy anyuci ilyenkor hol volt??? VAgy ő is helyeselte apuci véleményét??? Szépek...!


A lényeg, hogy próbálj tullépni ezen, mert az élet megy tovább, nem ál meg. Nincs olyan amit nem lehet megoldani. Biztosan nehéz lehet, de segít ha kibeszéled. Bár a kérdés alapján nem veszem le hogy ez most veled történt-e meg. De ha igen, akkor priviben szivesen meghalgatlak, akár tanácsokat is adok, hogy hogy lehet jobb. A lényeg az, hogy ne ess össze, mert attol nincs rosszabb. Én szivesen beszélgetek. :) Szóval irj ha gondolod! ;)


És fel a fejjel, jön még télre tavasz!!! ;)

2014. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:
Ha azért rúgta ki mert meleg, akkor igen. Nagyon is. Felfoghatja csalódásnak, de akkor is a fia marad. Akinek van elég problémája a társadalom miatt, nem kell hogy még a családja is ellene forduljon, akik elvileg azért vannak hogy támogassák.
2014. aug. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 My Conserve válasza:
74%
Elítélhető, mert vannak, akik elítélik. De nem mindenki fogja elítélni.
2014. aug. 15. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
én az apát domnák ki nema fiút, örülhetne az apuka h a fia megbízott benne és elmondta neki h mi van, és a fiú nem is tehet róla, ez mindig benne van a pakliban, főleg a 21. században. és ez nem is egy nagy dolog! csak a fiúkhoz vonzódik, nem pedig a lányokhoz. sem több sem kevesebb. ez ekkora bűn ? és ezért kell valakit kidobni és lelki beteggé tenni (mármint ha méllyen érintetem a dolog) ? szánalmasok az ilyen emberek -.-" undorító -.-" ja és heteró családtagomnak sincs gyereke, mert nem talált magának párt, és ott vannak azok a párok akiknek nem lehet vérszerinti gyerekük. ezek mind benne vannak a pakliba, ne gondolják már sokan azt h mindenki heteró akar gyereket. néha a melegek jobban akarnak gyereket mint néhány heteró. és még mindig örökbe lehet fogadni... így is túl sokan vagyunk a földön, szóval a fajfentartással nincsenek gondjaink. de a túlnépesedéssel már annál inkább van/lesz.
2014. aug. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben elítélendő, az meg egy végtelenül önző dolog, hogy ilyenkor csak a saját csalódottságára gondol. Az a meleg fiú sokkal rosszabbakon esik át mint azt az ilyen apuka eltudná képzelni.
2014. aug. 16. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Azért, mert ez benne volt a pakliban, amikor gyereket vállalt. Ő meg megfogadta, hogy felneveli a gyerekét, és segíti, szereti, eltartja. 18 évesen elég sanszos, hogy még tanköteles a gyerek, akkor meg pláne.
2014. aug. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!