Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Temetésre ruha kérdés? Mit...

Temetésre ruha kérdés? Mit vegyünk fel?

Figyelt kérdés
Férjem édesanyja temetése most lesz pénteken.tehát elég hideg lesz.férjem öltöny és fekete szövet kabátban jönne.azonban após (nevelőapja)fehér inget akar a "fián"latni.mig Férjem fekete inget s fekete nyakkendőt venne.másik kérdés:én fekete nadrág,terdcaizma és fekete (minimális fehér cirmosság benne)kötött meleg csipőig érő pulloverben és fekete szovetkabátban mennék.ez jó?vagy elmenjek még tiszta fekete pulcsit venni?amit esetleg soha nem vennék fel .pulcsimban kb 5/10% a fehér s nagyon elegáns.29n és 29f
2015. jan. 21. 09:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
(ha esetleg nincs pénz rá most, akkor egy nagyobb használt ruha bolt: ~300 Ft egy fehér ing, kimosod, ropogósra vasalod)
2015. jan. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 Kései Sirató ***** válasza:
Csak ezért fölösleges venni egy fehér inget, a fekete ing is teljesen jó. Amiket felsoroltál, mminden jó.
2015. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Ezért irtam,mert az én családom azt mondja fekete tökéletes.após mondta h fehér ing kell...azért nehéz mert Férjem magas de nagy a hasa s ami jó hasban az rövid neki.rövid ujjú fehér inge van,de az meg zakó alatt gáz...
2015. jan. 21. 17:23
 14/15 Kései Sirató ***** válasza:
A rövid ujjú ingben télen fázni fog sztem.
2015. jan. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Megvolt a temetés........én egy fehér bluzban voltam,fekete pulcsival.hosszu elegáns tiszta fekete pulcsi es fekete nadrág,kabát. Férjem meg fekete szerelés.
2015. jan. 23. 18:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!