Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Az embereket miért zavarja ha...

Az embereket miért zavarja ha valaki szandálban van és zoknit visel?

Figyelt kérdés
Mindenki leszólja azt aki szandált visel és zokni is van rajta.Miért?
2015. máj. 5. 21:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
23%

A szandál nyitott, tehát szellőzik a láb (ha nincs rajta zokni). Legalább lehet legeltetni a szemet egy-egy szép női lábfejen (ha zoknit visel, úgy nem lehet).

Amúgy meg tényleg kissé bénán néz ki zoknisan az illető.

2015. máj. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
63%
A fő probléma az emberi természet. Valaki kitalálta, hogy nem jó a többi meg majmolja. Részemről semmi gondom sincs vele az égvilágon, ha valakinek úgy kényelmes, nyugodtan viselje úgy, szíve joga.
2015. máj. 7. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
49%
Mert nem néz ki esztétikusan.
2015. máj. 11. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
43%
Az kb. olyan mint a pólót betűrni a nadrágba,azt pedig felhúzni köldökig és rá jöhet az övtáska.
2015. máj. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom miért zavarja vagy zavarná.

Engen nem zavar.

Szerintem is csak valaki kitalálta, és mások mennek utána.

Én is szívesebben hordok harisnyát ,vékony pamutharisnyát, vagy inkább zoknit szandálhoz. Lent a füld közelében pucér lábbal poros, homokos lenne különben a lábam.

Nem tudom,hogy leszólnak-e ezért,de nem is nagyon érdekel. Sokkal kényelmetlenebbül érezném magam a harisnya nélkül, mint megszólva.

2015. jún. 1. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!