Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek aki az interneten...

Szerintetek aki az interneten olvasgat az olvasónak számít?

Figyelt kérdés

Minden felmérés kiborít, amiben megkérdezik, hogy mi volt az utolsó kedvtelésből elolvasott könyv. Soha életemben nem olvastam még kedvtelésből könyvet.

Én csak az interneten szoktam olvasgatni, és szerintem sokkal komolyabb műveltségre tettem szert a sok év alatt, mint akik csak könyveket olvasnak. Ráadásul "kedvtelésből" és persze lenézzük azokat akik kedvtelésből filmeket vagy még rosszabb videojátékokat játszanak. Mikor kérdez rá egy felmérés, hogy ugyan melyik játékot pörgetted ki utoljára? Az a felfogás, hogy megmondják a tutit az "olvasottak", hogy menni kell 'oszt ölni, de igazából közük nem volt még ilyesmihez.


2015. júl. 9. 02:00
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
könyvek többsége sem különösebben komplex
2015. júl. 10. 20:30
 12/13 anonim ***** válasza:

O.o


Most inkább nem mondok semmit erre, pár száz könyvvel a hátam mögött tudnék erre bőven ellenpéldát, de hiába mondanám úgy is.

2015. júl. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen. Hiszen több gagyi könyv van, mint játék. Egy könyvet sokkal kisebb költség összedobni már csak azért is.
2015. júl. 11. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!