Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mit köszönjek a barátom...

Mit köszönjek a barátom apukájának először?

Figyelt kérdés
Kicsit vicces, mégsem tudom eldönteni mi lenne a legjobb. Én 17 éves vagyok, az apja meg 45 körül. Először is Szia!-t természetesen nem köszönnék, a Csókolom! elég gázul hangzana, viszont a Jó napot kívánok! meg egy 17 eves szájából kicsit "nagyképűnek" tűnhet, ráadásul egy tök laza, fiatalos férfi. Egyiket sem tudom elképzelni igazából. Segítsetek!

2016. máj. 11. 23:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
21%

Hát érdekes...akiket én ismerek szülők, általában egyből mondták, hogy ne jónapotozzak/csókolomozzak már...szia és kész. Szóval én még most sem tudom melyik a jobb, ha egyből letegezem vagy sem.Speciel az én szüleim nagyon utálják a jónapot/csókolom köszönéseket. Még anno meg is mondták, hogyha bárkit hozok annak mondjam meg , hogy sziával köszönjön.

De amúgy én is azt mondom, hogy szerintem Jónapot kivánok-al köszönj...valszeg mondani fogja egyből, hogy nyugodtan tegezd. :)

19/f

2016. máj. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
35%

#19: Az alapvető illem szerint te Jó napottal indítasz, a tegeződést csak ők kezdeményezhetik, nem te.

Nekem még kicsi a fiam hozzá, de ha lesz barátnője, én is rögtön felajánlom majd a tegeződést, de pislognék nagyokat, ha rögtön sziával indítana :)

2016. máj. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
27%
Prolisodunk, de nagyon. A legalapvetőbb dolog a köszönés, de sok embernek még ez is nehéz és tipródik miatta. Még nagyképű(!) jó napot kívánok-kal köszönni, az igen. Hát akkor verd hátba a fiúd szüleit, büfögj egy öblöset és úgy köszönj nekik, hogy hogy "szeva!"..
2016. máj. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!