Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Csak szerintem udvariatlanság ez?

Csak szerintem udvariatlanság ez?

Figyelt kérdés

Párkapcsolatról van szó. A nő hazautazik vidékre, Gurulós bőrönddel, 2 táskával felpakolva, amiből az egyik olyan súlyú, mint a bőrönd. A férfi vele megy metróval az állomásig, ő csak egy félbehajtott lapot tart a kezében, és végignézi, ahogy a barátnője végigcipeli az összes cuccot egyedül, mert szerinte a bőrönd úgyis gurul... ami igaz, de a lépcsőn nem gurul le, a dombon nem gurul fel, és még ott vannak a táskák is. Ráadásul kívülről is elég fura látvány, hogy a férfi hagyja a nőt cipekedni. Egyébként én vagyok a női fél...

Normális ez így, vagy jogosan esett rosszul, hogy meg se kérdezte, hogy esetleg segítsen-e vinni?

Amikor említettem neki, azt mondta, hogy egyik barátnője helyett sem cipelt bőröndöt soha. Szerintem nem is értette, hogy mi a problémám ezzel.



2017. jún. 22. 21:11
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon árulkodó, de jobb ha ezek korán kiderülnek.
2017. jún. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
95%

az hogy csak testileg "szeret" mar ha egyaltalan...

annyi cucot miert kell amugy vinni olyan az egesz kerdesbol mintha egyejszakas pasirol lenne szo

oda nem szokas annyi cucc

ha meg nem arrol lenne akkor nala hagyhattal volna sokmindent

minden esetre tehat cseppet sem normalis, ha jol irtad le igy roviden tomoren ennyibol, "bodas" szagu meghozza orokre

2017. jún. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

budos szagu is persze

de dobas t akartam irni

vagyis ejtes, elhagyas

2017. jún. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
100%
Szomszédom pont ilyen tapló.Felesége előtt kényelmesen ballag a diplomata táskával,asszony megpakolva szatyrokkal.Ez így megy kb 40 éve , őt biztos nem zavarja.Szerintem egy igazi férfi szó nélkül segít.Nem csoda hogy rosszul esett neked is.
2017. jún. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
netan ha gyengebb vagy beteg az lehetne mentseg, de jo ferfi az aki gyengebb parjatol
2017. jún. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:

Azért vittem annyi cuccot, mert nem lakunk együtt. Távkapcsolat, 1 hétig nála voltam, ennyi időre nem elég 1 váltás ruha.

Nem szoktam otthagyni semmit, mert nem egyedül lakik (az anyjával), én pedig nem szeretem ha eltűnik valamim, vagy ha más is használja.

Nem gyenge, nem beteg.

2017. jún. 22. 21:52
 7/32 anonim ***** válasza:
100%
El lehet gondolkozni. Gondolom minden másban is ilyen kedves, előzékeny éy segítőkész...
2017. jún. 22. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%

Azonnali elválás.

Ugyanis másban is pont ennyit fog segíteni. A gyereknevelésben is: vagyis a te pénzedből, a te erődből megy majd a gyerek is. Végül is a te hobbid, nem?


Még, ha a "szólás" után segített volna... de még ezt sem?

Lapát!

2017. jún. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Akkor szóltam neki, amikor már elköszöntünk egymástól, akkor már nem kellett segítség.

Vannak fura dolgai. Pl. mentünk az állomás felé, vettem 2 vizet a boltban (mindig gondolok rá is, ha magamnak veszek, akkor neki is), ahelyett, hogy megköszönné, azt mondta, hogy neki nem kell. Oké. Pár perc múlva a jegyautomatánál csak magamnak vettem jegyet az előbbiekből tanulva. Erre az volt a reakciója, hogy neki miért nem vettem, neki is kell, kifizette volna. Nem fizettettem ki vele semmit, de pl. ő is megvehette volna a 2 jegyet, ami szerintem eszébe se jutott. Ez azért is fura, mert itt nem nagy összegekről van szó, pár 100 Ft-ról.

Most én jobban állok anyagilag, ezért nincs problémám azzal, hogy én többet vállalok ilyen téren a programokból, költségekből. De nekem nagyon fura az, amikor azt emlegeti, hogy ide meg oda elvitt (oké, az ötlet az övé volt), miközben a legtöbbször a saját jegyemet, vagy mindkettőnkét én fizettem. Egyébként ő sem áll olyan rosszul anyagilag, hogy 2-300 Ft miatt problémázzon.

2017. jún. 22. 23:03
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem felejtős a fiú. nem úgy tűnik, mint aki odavan érted. persze ha házhoz mész, az kényelmes neki, amíg nem talál jobbat.
2017. jún. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!