Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Férfiaknak vendégségben ülve...

Férfiaknak vendégségben ülve vagy állva illik pisilni?

Figyelt kérdés

Vendégség alatt azt értem hogy más házában egy havernál vagy valakinél.

Csak értelmes válaszokat írjatok kérlek.

Előre is köszi.



2017. aug. 26. 18:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
11%

Ha vendégségben vagyok ha nem én nem vagyok hajlandó feladni az anatómiailag helyes álló testhelyzetből való vizelést és a férfiasságot erősítő érzetet feleséeges egésszéggyi kockázatot vállalva azzal, hogy a csészéhez hozáérő himbilimbimmel a páromnah nem várt ajándékot vigyek haza.

Még akkor sem, ha két mozdulattal többet el kell végezni, azaz a wc fedelet fel majd le kell hajtani.


Aki férfiként ülve pisil azzal valami gond van.

2017. aug. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 TappancsMancs ***** válasza:
A deszkát felhajtva az nem lesz lepisilve, fröccsentve sem. Aki nem tudja ezt megoldani az találja ki gyakorlatiasan hogyan lehet ezt kivitelezni.
2017. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

8,as, ha nem tudsz valamit, akkor ne szólj be, jó?!


Húgyúti fertőzés jár véres pisiléssel és érdekes lenne, ha prosztatámnak? :D bármi baja lenne.

2017. szept. 1. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
2022. jan. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!