Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szabadban szeretnék futni...

Szabadban szeretnék futni Szigetszentmiklóson és Csepelen. Milyen lehetőségeket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés

Beton nem jó. Túl göröngyös (lábat, térdet kinyíró) talaj szintén kizárva.

Ideális valami erdő lenne jó úttal, ahol más futók is szaladgálnak, és viszonylag így biztonságos is. Nemrég költöztem ide, és nem tudom hol tudnám magam edzésben tartani itt. Valami sportpálya is jó lenne, amit rendesen körbe lehet szaladgálni. Csepelen találtam a Béke téren egy focipályát de az erre nem alkalmas. Ötleteket légyszíves. :)



2014. szept. 30. 22:15
 1/1 fGhw39-84th ***** válasza:

Itt vannak ötletek:

[link]


A CSEFUSZ-t is megkeresheted, nagyon rendes emberek, biztosan segítenek. Szerveznek futóedzéseket, versenyeket. [link]


Valahogy lehet a stadionban is futni (legalábbis régebben lehetett... ennek utána kell járni.)

2014. okt. 1. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!