Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha minden nap, minimum 5 órát...

Ha minden nap, minimum 5 órát biciklizek szabadban, folyamatosan, illetve szinte teljesen kizárom a szénhidrátot az étrendemből, akkor mennyi idő múlva látszik meg az eredmény, ha mindenhonnan fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés

Vagy ennél is többet kéne? Tudom, hogy a futás hatásosabb lenne, de amikor néha rávettem magam és megpróbáltam , nagyon rossz volt... egyáltalán nem ment. A biciklit meg nagyon szeretem, csak nem tudom, jó-e pl.:hasra is.

16/L 163cm-61kg



2013. júl. 23. 01:03
1 2
 1/13 anonim válasza:
0%

Biciklizés egy kalap szart nem ér, ezen a minimum 5 órán meg csak nevetni lehet, jó hangosan, főleg, h mellé szénhidrátot ki akarod zárni.

Biztos nem fogsz leszédülni, ahh hol...

2013. júl. 23. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Akkor sorban:

- 5 óra mozgás nagyon jó, mindenhonnan fogyaszt (nincs helyi zsírégetés)

- szénhidrát nélkül elsorvadsz és meghalsz

- 61 kilóból sokat nem kell fogynod, főleg nem ilyen drasztikus módszerekkel.

2013. júl. 23. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom, az 5 órában mi olyan nevetséges, amikor 2-3 óra simán megy és még mennék tovább, csak a barátnőm már nem akar többet. Itt nem az a lényeg, hogy mit hisztek, hogy meg tudom-e csinálni, az az én dolgom; számomra nem drasztikus módszer...

2.A szénhidrátot csak SZINTE teljesen akarom kizárni..nem hinném, hogy ha elegendő fehérjét,zöldségeket és gyümölcsöket ennék, attól gyenge lennék.

A következőekben, ha lehet, a kérdéseimre is szeretnék választ kapni.Köszönöm!(2.válaszolónak köszönöm)

2013. júl. 23. 01:24
 4/13 A kérdező kommentje:
Mellesleg valamelyik Hajta túrát 8óra alatt teljesítettünk, akkor sem ehettem többet 3-4 zsemlénél, még sem volt semmi bajom. Minden tudatosan dől el, hogy mit hogy akarunk bírni.
2013. júl. 23. 01:42
 5/13 anonim válasza:
60%

1.Persze és szerinted ez a napi 5 óra biciklizés meddig fog menni?

Állítom h max egy hét után megunod, de max sulikor befejezed, mert kétlem, h akkor is le fogod tekerni a napi 5 óra hosszát.

2.Én nem egy napról beszélek, szal nem érdekel különösebben, h te milyen egy napos túrán voltál 4 zsemlével.

Hosszútávon ez nem lesz jó, hiába okoskodsz.

Bár ha ilyen marha okosnak érzed magad akkor nem is értem, h minek jöttél ide.

2013. júl. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Rosszul futottál.

Futócipő, é hajrá.

Vannak szuper 5 km-s edzéstervek, amiben az elején több a séta, mint a futás, és 6-12 hét alatt jutsz el az 5 km lefutásáig. Én az ötödik alkalom (második hét közepe) után lefutottam az 5 kilit, holott soha a büdös életben nem sportoltam és van 15 kiló feleslegem. Nem a tempó a fontos, hanem a mozgás és a pulzusszám. Érdemes venni egy pulzusmérős órát, nekem egy pár ezer ft-os decathlonos van, nem engedi, hogy tönkrefussam magam.

Egy hónapja kezdtem, és simán futok vele 10 km-ket heti többször.

2013. júl. 23. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

A testtömegindexedet ugy tudod kiszamolni hogy:

163 cm vagy=1.63x1.63=2.6569

61 kg vagy=61:2.6569= 22,5

22,5 a te korodban átlagos ez a suly a magassagal..


( [link]

2013. júl. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

5 óra mozgás jó, ha élvezed :) Szenvedve nyilván butaság lenne, illetve kemény edzésből lehetetlen is, de a biciklizés jó. Bár én valószínűleg gyúrnék külön felsőtestre, a biciklizés inkább a lábat mozgatja meg. Én is szeretek biciklizni (bár a hátsóm más véleményen van, hja, nem vagyok formában), most próbálok olyan útvonalat találni, ahol nem ütközöm nagyon meredek emelkedőbe vagy főútba pár km után, nem egyszerű, de megoldható :D A táj szép, a forgalom kicsi, biciklizéshez teljesen jó.


Nem tudom, mi Neked a szinte nulla szénhidrát, ha zsemlét és elegendő gyümölcsöt emlegetsz, akkor biztos nem az, ami nekem. Inkább csak egy kellemes mérsékelt szénhidrátbevitel (a normál étrendhez képest nagyon mérsékelt, de a normál étrend masszívan a szénhidrátra épül), az teljesen OK, nem kell száz grammokat enni ahhoz, hogy működj. Van, aki kemény, az ő izmos testével 4 ezer kalória fölött égető biciklitúrára megy ketogén diéta mellett, s míg a glükogén raktárakra alapozóknak már enniük kell, ő elvan zsírból.

Sokan túlértékelik a szénhidrátok szerepét, pedig energiát a zsír is ad s a test meg tudja oldani a szükséges átalakításokat.

2013. júl. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Bocsanat utolso, nem direkt pontoztalak le, telefonrol felrenyomtam!!!! Egyedul a ye valaszod volt hasznos, koszonom szepen. Tobbiek: nem en okoskodok, ki irtam egy kerdest es ti veletlenul sem arra valaszoltok,amit kerdezek. A testtomeg indexemet ki ki tudom szamolni..attol, hogy az atlagot mutat, meg szemmel lathato a folosleg.
2013. júl. 23. 18:59
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
tudod mit, csinálj, amit akarsz. Kivétel nélkül mindenki jót akart neked. Minek kérdezel, ha aztán le se szrod a válaszolókat?
2013. júl. 23. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!