Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha napi 500kcal-os szigorú...

Ha napi 500kcal-os szigorú diétát csinálok, és a mozgás az az mellette, hogy biciklizek a szabadban 20-25km-t az 2hónap alatt nagy eredményt hoz? 10-15kgtól szeretnék megszabadulni. Vagy lemenne több is?

Figyelt kérdés
2010. júl. 6. 00:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Kikészülnél. 500 kcal a szervezeted működéséhez nem elég. Tudod, hogy dobogjon a szíved meg ilyesmi. Gondolom 20 kg-t nem 2 hónap alatt szedted fel ,szóval hova sietsz? 2 hónap alatt 8 kg-t lehet egészségesen leadni, hogy az biztos zsír legyen.
2010. júl. 6. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nem 2 hónap alatt szedtem fel,de annyi alatt fogom leadni remélhetőleg ;)
2010. júl. 6. 00:25
 3/9 anonim ***** válasza:
az lehet (illetve tényleg nem nagyon, mert kipurcansz), de utána legalább másfélszer ennyit vissza is hízol, hidd el, nem éri meg.
2010. júl. 6. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

előző vagyok, ha tudsz valamennyire angolul érdemes megnézned ezt a sorozatot, ugyanilyen 500kcal diétát tartott kisérletképpen egy nőci 4héten át, azt hiszem a második hétre már teljesen kikészült idegileg, de végigcsinálta, tanulságos.

http://www.youtube.com/watch?v=W4XWGvGYFRQ&fmt=22

2010. júl. 6. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én csak 300 kcalt eszem egy nap már több éve és tök rendben vagyok...
2010. júl. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
lehet, hogy azt hiszed, hogy rendben vagy, és az is lehet, hogy azt hiszed csak 300 kalóriát eszel meg egy nap, de az egyik tuti nem igaz, menj el orvoshoz és kérdezd meg ő mit mond az egészségi állapotodról. remélem utána megfogadod a tanácsait.
2010. júl. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
biztos ,h 300 kcalt eszem egy nap . Már voltam azóta többször kivizsgáláson és semmi bajom:)
2010. júl. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ó. akkor ennek örülök, csak nekem hihetetlen volt, szerintem ettől a legtöbb ember kikészülne.
2010. júl. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
konkrétan ebbe akár bele is halhatsz!!! mert egy idő után a májadat és a vesédet kezded el lebontani. Ez az 500/nap ez egy baromság szerinted ha ez lehetséges lenne akkor pl a magyar társadalom 80%-ka túlsúlyos lenne?? :) Ha ez egészséges lenne és működne akkor mindenki megcsinálná!!
2010. szept. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!