Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan, milyen módszerrel...

Hogyan, milyen módszerrel tudom pokollá tenni a felső szomszédom életét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 18:38
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
80%
Az én életemet meg az teszi pokollá, hogy az alattam lakók féléves kisfia okkal ok nélkül üvölt visít. Szerintem egálban vagytok. Egyébként meg meg szoktál beszélni. Ha nem akkor lehet panaszkodni a házmesternél.
2010. jún. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Már bekopogtam, és beszéltem vele szépen is, rondán is, de semmi haszna nem volt! Azt mondta, hogy a két szélső szomszédot halljuk! Azt is mondtam hogy legalább a gyerekre legyenek tekintettel, de az sem! A legrosszabb az, hogy a múltkor felment a férjem szólni nekik, és délután lejött az emberke, és a gyerek a karomban, és ő elkezdett velem kiabálni, és megfenyegetett, hogy ne merészeljek mégegyszer felkopogni, és felmenni szólni! Engem még az is bánt, hogy tudom hogy ők zajonganak, és egy szóval sem mondta volna azt, hogy "ha tényleg mi vagyunk a zajongók, akkor elnézést!"
2010. jún. 8. 19:21
 13/33 anonim ***** válasza:
100%
Jelentsd fel, rendőrök előtt nem lesz ilyen bátor.
2010. jún. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 A kérdező kommentje:
És mit tudnak velük csinálni? Hiába jelenteném be a városházán is, mert megúsznák, és zajolnak tovább, és hangosabban!
2010. jún. 8. 19:26
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

És mi van, ha tényleg a másikszomszédoktól jön a zaj? Ugyanis eég meglepö módon tud a hang terjedni egy lakótömbben. Akkor a szomszédnak ugyanannyira igaza van, mint nektek.

AMIKOR éppen zaj van, akkor szóljatok a rendörségnek, ök kijönnek és felszólitják a zajongót, hogy hagyja abba - de ehhez az kell, hogy zajongjon, az nem elég, hogy szokott zajt csapni.

2010. jún. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
96%

jelentsd fel, ahol csak tudod, kérj jogi segítséget, hátha vmi jó pert a nyakába varrhatsz (nem értek hozzá, de hátha), üss tojást a kocsija szélvédőjére (csak le ne bukj és meg nem bosszulja), lopd el a lábtörlőjét (ha pótolja, azokat is), szánj rá energiát és zajongj (babát rokonhoz, te pedig ricsajozz több éjszakát és nappalt, kérj meg haverokat ebben segíteni, merítsétek ki teljesen idegileg), ha tudsz, küldj rá vkit megfenyegetni, ha van közösségi oldalon infó róla, rakasd fel a napiszarra (ha olyan), telefonálj a melóhelyére és járasd le (ezt elég gyorsan meg szokták unni a főnökök plusz jó pletyka a kollégáknak)..

1előre ennyi

sok sikert

2010. jún. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
100%
ma 20:55-ös: és utána a kérdezö fizetheti a rengeteg büntetést, adott esetben akár börtönbe is kerülhet, ha megfogadja a tanácsaidat.
2010. jún. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
100%
Közös képviselőnek szólj. Nálunk van egy üzenőfal a lépcsőházban, oda szoktuk kiírni a közérdekű információkat vagy egymás gondját-baját. Eddig bevált (nekem is ilyen volt a felettem lévő lakó). Az egyik szomszéd ki is írta, hogy jó lenne, ha este 10 után már emelve húzná a székét és nem kopogna hajnalig a magassarkú cipőjében és nem vihorászna. Én meg alá írtam, hogy csatlakozom. :) Azóta csend van. 9 hós baba anyukája. Ja, még ezt elmesélem: a mellettem lévő lakónak régebben az volt a mániája, hogy hajnali 1-kor porszívózott, meg énekelt, zenét hallgatott, sokszor még 2-kor is. Gondoltam, ha 2-kor porszívózik, 6-kor valszeg még alszik. Betettem a szomszéd fala mellé a hangfalat és jól felhangosítottam egy reggel úgy 6-9-ig, mondtam, na most kiugrasz az ágyból te kis k.csög. :)))) Azóta már nem porszívózik hajnalban. Most épp a kedvenc szórakoztatása, hogy ideszoktatja a kóbor macskákat, akik azóta ki-be járkálnak a lakásba meg jó nagy rakásokat raknak. Szóltam ezügyben a közös képviselőnek és fog is intézkedni. :)
2010. jún. 9. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 A kérdező kommentje:
Csak az a baj, hogy én másokra is tekintettel vagyok, nem bömböltethetem a hangfalat, mert mellettem idős nénik, alattam meg egy 3 gyermekes család! Arra gondoltam, hogy a munkahelyére telefonálgatok, de ott mit mondjak? Meg amúgy sem érdekli, hogy mit csinálok, mert lejönne, és elkezdene fenyegetőzni! Annyira zokul vettem a múlkor is, hogy a gyerek a kezemben, ő meg ott ordibált velem, és fenyegetőzött, és hiába tudom hogy nekem van igazam, ő csak állítja a saját hülyeségét! Nem egyszer szóltam a közös képviselőnek, de ő elhajtott, hogy oldjuk meg mi egymásközött, de ha egyszer ő nem ért a szóból??
2010. jún. 9. 07:58
 20/33 anonim ***** válasza:
81%

Már elnézést, de mi köze a munkahelynek ehhez a témához? Ezzel csak magadat járatod le.


EGÉSZ BIZTOS VAGY BENNE, hogy ez a szomszéd az, aki zajoskodik?


Kérdezd meg a melletted lakókat, hogy nekik is van-e hasonló gondja, olyan ugyanis nincs, hogy CSAK nálad lehet hallani a zajokat. Elöször azt kell kideriteni, hogy ki és miért zajong, nem csak vádaskodni.

2010. jún. 9. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!