Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Hogyan, milyen módszerrel...

Hogyan, milyen módszerrel tudom pokollá tenni a felső szomszédom életét?

Figyelt kérdés
2010. jún. 8. 18:38
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:

Nos, nekem ugynez a probléma áll fönn a fölöttünk és az alattunk lévőővel is. A fölöttünk lévővel szerencsére nem olyan durván. Az alattunk levő irdatlan hangosan hallgat zenét, ill. játszik a szmítógépen, és nagyon dönget a basszus, nagyon hiperszuper hangcuccai lehetnek. Szóval hiába verem a radiátort, egyszerűen nem hallják meg.

Hiába csöngetek, nem mindig nyitnak ajtót, mert nem hallják. Szóval beszéltem velük, többször is, egy napra lehalkultak, aztán ugyanonnan folytatták. Tehetetlen vagyok, szóval csak annyit teszek, hogy mindannap odaköpöm az ajtajukra, a dühömet.

2010. jún. 10. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
tegnap 6:50 vagyok. 8:12-nek igaza van. ne telefonálj be a munkahelyére és tényleg kérdezd végig a többieket, így legalább tuti kiderül és még "tábort" is szerezhetsz magadnak. :) A hangfalas szitut csak úgy meséltem. :) Már én se tehetném meg, mert már nekem is gyerekem van.
2010. jún. 10. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Nagyon tetszett az "üss tojást a szélvédőjére" ötlet:D egyébként tudom hogy ezek a helyzetek nagyon durvára tudnak fajulni, nagymamámék bérházában lakik egy alkoholista nő, ő is elképesztő dolgokat szokott művelni. (és ezekben az a legenyhébb mikor végigcsörgeti éjszaka a fél házat kaputelefonról, mert nem tud bemenni a saját lakásába) sajnos ezekkel jogi úton nem sok mindent lehet kezdeni ha nincs egy jó közös képviselő vagy egy ütős közösség az ember oldalán. nincs ötletem, de azért sok sikert kívánok :)
2010. jún. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
szerintem ne kend össze az ajtaját meg ne szarja lábtörlőre meg hasonló csínyek, mert tudni fogja h te voltál, és szépen visszaadja a kölcsönt.fogj össze ellene a többi lakóval, szövetkezzetek.
2010. jún. 12. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim válasza:

Mi is jartunk igy, semmit se ert az egesz, barmit is tettunk!

Bekopogtunk, szepen kertuk, csunyan kertuk, falhoz kentuk, rendort hivtunk, fenyegettunk, semmi sem ert semmit:

Aki taplo, az ellen hiaba is teszel barmit, csak a sajat idegeid banjak.

Termeszetesen az o szomszedaiban full suket oregasszony meg ilyenek voltak, akiket igy nem zavart a project...


Elkoltoztunk, most nagyon szuper minden.


udv: Egy volt panelpatkany... :)

2010. jún. 15. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim válasza:
Az a baj,hogy ertelmesen csak ertelmes emberekkel lehet beszelni, azzal aki alapbol vagy hülye,vagy azt hiszi öve az egesz tarsashaz, azzal nincs mit kezdeni, semmi jogi lehetöseg nincs, mert akarmit csinalok is, akkor is max. penzbirsagot kap, es ugyanazt csinalja tovabb, ha egyaltalan kap valamit is, ha a rendörseget kihivod, akkor abban a percben,hogy a rendör elmegy, ugyanott folytatja. Többeves tapasztalat mondatja ezt velem.5 eve költöztünk egy olyan tarsashazba, ami elözöleg, csak a szolnoki TVM gyar dolgozoinak epült. akik ottlaknak 30-40 eve, azok azt hiszik övek a tarsashaz, es ha uj költözik be, pokolla teszik az eletet, mindent az uj lako csinal, illetve a gyereke, ha elmegy az egesz lakotelepen a villany ejjel, azt is, ezt fogtak ra a fiamra, es ez nem vicc, ö durrogtatja csak szilveszter elött, es utan a petardat, bar benntvan a fiam a lakasban, de azert szinten az egyik törzslako karomkodva, orditva jön reklamalni,hogy kihivja a rendörseget, mert ez mar NONSZENSZ,hogy a petardaktol nem lehet pihenni, ja es raadasul totalkaros a sok szesztöl/nö letere/, szohoz nem hagy jutni, csak ordit, a felettünk lakok mar akkor is orditanak, söt berontanak az ajtonkon, ha valaki este 9-fel 10-kor meg mer szolalni, vagy hallgatja a TV-t.Tudjatok ebbe az a legnagyobb szegyen,hogy mindenki tudja,hogy Ausztriaban dolgozom 2 eve, es mindez az en fiamon csattan, es nem szegyenlik magukat a "felnöttek", akik allandoan furjak, meg jo,hogy nem mindenki,de pont eleg, ha 2-3 csalad ezt teszi.Hiszen tanu van ra,hogy az egyik lako a mi ajtonk elött szorta szet a cigarettacsikket,hogy a fiamra fogja, allandoan leöntik valamivel az ajtonkat, mi a földszinten lakunk, de az en fiam sarozza össze a 2. emeletet is stb. Szoval semmit nem tudsz tenni.Ramküldtek a gyamhatosagot, hogy otthagytam a gyerekeimet, de hiaba, a lanyom 21 eves, a fiam mostmar elmult 18, akkor igaz meg nem, de persze minden rendbenvolt, ugyhogy pofaraestek.Egyet tehetsz probalsz kiszabadulni onnan, bar azt nem tudom, hogy van-e ra lehetöseged.Mostmar lassan elertem azt,hogy nem szekaljak a fiam, de ehhez hosszu idö, es nagyon sok banat kellett, sokszor sirtam itt, amikor a fiam irta,hogy mindig öt bantjak.
2010. jún. 15. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Gyönyörű helyen van egy eladó lakásom,legfelső szinten,kertes társasházban,5éves. Beszámítok lakást ha érdekel írj email címemre. Nekem mindegy milyen a szomszéd,nem lakom benne legalább 10 évig.
2010. jún. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
Utolsó: nem lehet neked emailt irni, mert nem eengeded meg, hogy hozzáférhetö legyen a cimet, állitsd át.
2010. jún. 18. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim válasza:
hallgass operettt!
2010. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim válasza:
Sajnos nem sokat tehetsz, mert senki nem csinál semmit mármint az illetékes szervek. Se a szép,se a csúnya szó nem használ. Én másfél évig éltem ebben éltem. Bizonyos embereknek semmi nem használ. A szerencsém az hogy elköltöztek. Ez az egy segített, azóta jöttek helyükre de teljes a nyugalom. egy rossz szomszéd megkeseríti az életed.
2010. jún. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!