Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Megjegyzed a neveket bemutatko...

Megjegyzed a neveket bemutatkozáskor?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 22:53
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Soha:S:S Sajnos nemhogy bemutatkozáskor, de sokszor még 2., 3. alkalomkor sem, iszonyatos a névmemóriám:S
2010. jún. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én próbálom, de mindig elfelejtem. Utána aztán kérdezhetek rá megint, hogy "bocs, mi is a neved?"
2010. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nagyon rossz a névmemóriám.

Egy bálban ismerkedtem meg a férjemmel és ott egész éjjel táncoltunk. Másnap már nem tudtam a nevét :) Pedg nagyon tetszett.

2010. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Mindent megjegyzek.Gimiben az összes osztálytársamnak első elmondás után megjegyeztem a születésnapját.Én inkább a számok mumusa vagyok.Olyan emberekét is tudom,akiket pl.sokszor látok iwiw-en.
2010. jún. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Sajnos soha. Borzasztó a névmemóriám.
2010. jún. 15. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Nem :).Pár hónapig hallanom kell a nevét hogy megjegyezzem.
2010. jún. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

A válasz megírásának időpontja: ma 23:00

Azokat én is.

Még ha nem akarom, akkor is rohadt sok embernek tudom ilyen-olyan dátumát, pl első csók, meg ilyen tök lényegtelenek (mások számára, meg talán számomra is)

De ha akarom se tudom elfelejteni, mondjuk addig jó:D

A névmemóriám már kevésbé lehengerlő:$:D

2010. jún. 15. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
Ha valamiért fontos (és nem túl kacifántos)akkor igen,de sajnos néhány emberét kb.hatodszorra jegyzem meg,majd pár nap múlva el is felejtem.
2010. jún. 15. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Nekem elég jó a névmemóriám, de előfordul ennek ellenére, hogy elsőre nem, csak másodjára jegyzem meg.
2010. jún. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Nekem jó a névmemóriám, de ennek nem ehhez van köze, hanem ahhoz, hogy elég szocfóbiás vagyok és zavarban vagyok idegenekkel (márpedig aki bemutatkozik, az általában idegen) meg alapvetően nagyon halkan és artikulálatlanul beszélek és nagyon kell koncentrálnom rá, meg fel kell rá készülnöm, hogy érthetően kiejtsem a nevem, hogy a másik ember szemébe nézzek, megfelelő legyen az arckifejezésem, stb... Nem érek rá a nevével foglalkozni :D
2010. jún. 16. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!