Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Papucsba megyek ide-oda az...

Papucsba megyek ide-oda az mennyire tahóság?

Figyelt kérdés
Nem színházra meg ilynekre gondolok hanem tescoba kondiba alberlőkhöz meg ilyenekbe. Tehát úgy mindennapi felhasználásra.. Ti szoktatok hordani? Ha igen mennyire kényelmes pl egy adidas adilette? Tapasztalatokat várok👑👑

2018. aug. 16. 21:50
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Köszi mondjuk én fiú vagyok😂az a Nárays gyerek kész😂nem akarok guccit mer kocsira kell most egy németbű behozott a6 ra😭🔥
2018. aug. 17. 11:00
 12/19 anonim ***** válasza:
78%

Nem illik papucsban járni, csak a strandon.


Ha a te kultúrkörödben nem tartják az európai illemet, az más.

2018. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem veszitek észre, hogy a kérdező csak trollkodik?

A válaszaiból is látszik.

De ha neked jólesik otthon kutyaszaros, köpéses, egyéb utcai mocsokkal teli papucsban mászkáni, hát csak hordd azt.

De az biztos, hogy én egy pohár vizet sem innék meg nálad.

2018. aug. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Molyember ***** válasza:
100%
Ha pacskerban lépsz ki az A6-ból, akkor mindenki azonnal tudni fogja, hogy nem kétezerért tankoltál. Ilyen esetekben a fehér zokni már-már elegáns.
2018. aug. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Tiszta a lakásom😀
2018. aug. 17. 14:59
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
#13: Én azért kinézem a kérdezőből, hogy 2 pár papucsa is van. Én kizárólag itthon járok papucsban, de van külön kinti és benti (kertes ház, kényelmetlen lenne minden kertbe kirohanáshoz cipőt venni). Jól is néznék ki, ha abban kertészkednék, amiben bent vagyok, pedig általában a konyhapadló sem a tisztaság csimborasszója. S csak azért nincs 3, mert a felső szinten s az alsó szint tisztább részein mezítláb/zokniban járunk.
2018. aug. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 TappancsMancs ***** válasza:
100%

A legtöbbeknek nem fog tetszeni, de kis kivétellel rendben van, ha a bérlőhöz mész illene mást felvenni míg magán úton kellemes viselet ilyenkor. A szokások úgyis változnak állandóan.


Kicsit divat lett mostanában a hogy illik öltözni kánikulában és a jajj nem szabad így meg nem szabad úgy. A szokások meg csak annyi, hogy mi magyarok mit akarunk - biztos lesz akinél ez utóbbi önmagában is kiveri a biztosítékot.


Öltözz ahogy jólesik, csak nézd meg hova és kihez mész.

2018. aug. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Ja és az előzőhöz - érdekes, hogy az USA-ban ilyen témával nem is igazán foglalkoznak, mindenki úgy öltözik ahogy neki tetszik. Mert lazák. Itt meg görcsölnek a témán, meg, hogy de ez nem Amerika... ami meg is látszik.


Szóval csak lazán és ésszel.

2018. aug. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Jó látni, hogy ahány ember annyi vélemény😀 köszi szépen mindenkinek a válaszokat, nem gondoltam volna hogy annyian irtok👑🙈további jó nyarat!😇😇zöld részemről ment mindenkinek
2018. aug. 17. 19:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!