Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A csámcsogás mást is zavar?

A csámcsogás mást is zavar?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a falra tudok mászni attól,ha valaki így eszik.

Egyik exem emiatt lett az exem.Mikor randiztunk,szépen tartotta magát ha együtt ettünk,aztán mikor összeköltöztünk hamar elaludtam egyik este és arra keltem,hogy csámcsog.Kimentem,kérdeztem hát te mit csinálsz?

Eszem! Válaszolt.

Eleinte még vicces is volt,hogy kiesett a szájából a kaja,még a vizet is csámcsogva itta.Később már étteremben sem tartotta vissza.Töbször rászóltam,moderálja már magát.Otthon már nem tudtam egy asztalhoz ülni vele,tudta,hogy zavar mégsem csukta be a száját.Olyan neveletlen dolognak tartom.

Ő nem csak egyszerűen csámcsogott,hanem undorító mód megforgatta a hatalmasra nyitott szájában és.... szavakkal sem tudom kifejezni már. Idővel már rászóltam egyen már normálisan,erre bunkón válaszolt ha nem tetszik dugd be a füled.

Olyan gyorsan múlt el a szerelem,amilyen gyorsan jött.Épp szotyolát evett mikor szakítottam,megundorodtam tőle de meg sem lepődött.

Remélem nem csak én vagyok ilyen kényes erre..

Ja és nem volt orrsövény ferdülése, sem pedig egyéb ilyesmi dolog amitől nem kapna levegőt.


2019. jan. 26. 19:47
1 2
 1/14 anonim válasza:
90%

Engem nagyon, nem bírok megmaradni valaki mellett, aki úgy eszik, akkor sem, ha én épp nem.

A másik a szürcsölés.

2019. jan. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Igen, zavar. A csámcsogás, szürcsölés, habzsolás, állat módra zabálás az, amit nem tudok elviselni az asztalnál, vagyis mivel felnőtt ember vagyok, természetesen elviselem és ha olyan a szituáció, akkor jelét sem adom annak, hogy bármi problémám lenne a dologgal, de nagyon zavar. Azt nem tudom, hogy szakítanék-e csak emiatt, ha egyébként más problémám nem lenne az illetővel, valószínűleg nem, de minden erőmmel azon lennék, hogy ezen a rossz szokásán változtasson. Ha nem hajlandó változtatni és sz@rik a kérésemre, akkor ott már más bajok is vannak.
2019. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit tudok javasolni, ne menj ázsiai országba :D
2019. jan. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Oh igen a szürcsölés a másik,de őt attól sem kellett félteni.

Igen más problémák is voltak.Én hajlandó voltam változtatni miatta egy rossz szokásomon,ő ezen nem.Elég nagy probléma.És nem hetekről beszélek,hanem hosszú hónapokról,majdnem 2 évig próbáltam sikertelenül átnevelni.De ez a ha nem tetszik szövege és az én igyekezetem,hogy megfeleljek neki,valahogy nem passzoltak. Én csak erre az egyre kértem,ő meg tojt rá azok ellenére,hogy én hagytam magam picit átformálni,hogy neki jó legyen. Ha ennyi miatt hagyott elmenni úgy,hogy rá is tett egy lapáttal csak a szar természetére utalt.Ez is egy probléma volt ,mint utólag kiderült.


Ázsiai országok?? Elég azokat hallani akik itt vannak onnan :D

2019. jan. 26. 20:12
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
Igen, zavar, ezért eszem egyedül, vagy ha pl.: valaki a vonaton elkezd enni, otthagyom, még ha állnom is kell később emiatt.
2019. jan. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Simpleasthat ***** válasza:
94%
A folyamatos csàmcsogás engem is zavar.A szürcsölés nem annyira, talán mert néha én is szürcsölök.
2019. jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Engem is idegesít, jobban is szeretek egyedl enni. Barátom is hangosan eszik, apukám is. Foglalmam sincs, hogy lehet ilyen hangokat kiadni, vagy miért kell a levest úgy lenyelni, hogy még a másik szobában is halljam. De kikészülök ezektől a hangoktól
2019. jan. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%
Igen, rettenetesen falhoz tudnám vágni magam ha meg hallom, meg a szürcsölés, és magába az is idegesit ha hallom azt hogy valaki hangosabban eszik..
2019. jan. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
87%
Elég visszataszító szokás, az biztos.
2019. jan. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen a csámcsogás es a szürcsölés is ...
2019. jan. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!