Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A csámcsogás mást is zavar?

A csámcsogás mást is zavar?

Figyelt kérdés

Egyszerűen a falra tudok mászni attól,ha valaki így eszik.

Egyik exem emiatt lett az exem.Mikor randiztunk,szépen tartotta magát ha együtt ettünk,aztán mikor összeköltöztünk hamar elaludtam egyik este és arra keltem,hogy csámcsog.Kimentem,kérdeztem hát te mit csinálsz?

Eszem! Válaszolt.

Eleinte még vicces is volt,hogy kiesett a szájából a kaja,még a vizet is csámcsogva itta.Később már étteremben sem tartotta vissza.Töbször rászóltam,moderálja már magát.Otthon már nem tudtam egy asztalhoz ülni vele,tudta,hogy zavar mégsem csukta be a száját.Olyan neveletlen dolognak tartom.

Ő nem csak egyszerűen csámcsogott,hanem undorító mód megforgatta a hatalmasra nyitott szájában és.... szavakkal sem tudom kifejezni már. Idővel már rászóltam egyen már normálisan,erre bunkón válaszolt ha nem tetszik dugd be a füled.

Olyan gyorsan múlt el a szerelem,amilyen gyorsan jött.Épp szotyolát evett mikor szakítottam,megundorodtam tőle de meg sem lepődött.

Remélem nem csak én vagyok ilyen kényes erre..

Ja és nem volt orrsövény ferdülése, sem pedig egyéb ilyesmi dolog amitől nem kapna levegőt.


2019. jan. 26. 19:47
1 2
 11/14 anonim válasza:
100%
Én konkrétan meghalok olyankor.Nem tudok a családommal egy asztalnál ülni mert az engem nagyon nagyon idegesít ha csámcsognak de még az is ha nem csak hallom azt az idegesitő belső szájhangot.Olyankor hisztisen rájukszolok majd bemegyek
2019. jan. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Azért az megnyugtató,hogy nem azért idegesít engem ez mert idegbeteg lennék :D
2019. jan. 27. 09:32
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Rossz szokás lehet, biztos le lehet szokni, ha valaki akarja is. Engem is roppant mód idegesít.
2019. jan. 27. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyszerűen neveletlenség. Mégpedig az a része, hogy társaságban tekintettel vagyunk másokra.

Az más kérdés, hogy vannak, akik ilyen környezetben nevelkedve csak hatalmas erőfeszítéssel tudnának erről leszokni. Segítségre szorulnak e téren. Nem könnyű helyzet.

2019. jan. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!