Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Ismerős sírjára éjszaka...

Ismerős sírjára éjszaka ágyneműt teríteni és az özvegyével hancúrozni milyen dolog?

Figyelt kérdés

2019. júl. 17. 15:39
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
Beteg, aberrált, kegyeletsértő.
2019. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Mihago ***** válasza:
40%

Hát nem tudom, én örülnék, ha a síromon kefélnének. Már ha észrevenném. A szex az élet ünneplése, a halál pontos ellentéte. Azt sem értem, mit hőzöngtek egyesek, amikor Csernobilban pár instás csaj szexi képeket csinált, hogy ez milyen "tiszteletlen". Bakker, azért dolgozott az a hatszázezer likvidátor, hogy ott újra élet legyen, és szerintem ők a legboldogabbak, hogy harminc év után Pripjatyban újra lehet cicit látni!


A halál pedig megszünteti a társas kötelékeket, a házasságot is. Ha az én párom tenné ezt, nézném a felhő széléről mosolyogva, és örülnék, hogy újra boldog.

2019. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Elvileg büntethető dolog, egyébként olyan aberrációra utal, amikor már orvosi segítség is szükséges lehet.
2019. júl. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
82%

Ez egy kamu kérdés, trollkodás.


(Amúgy meg: Kissé ízléstelen, de lehet, hogy az elhunyt pont ezt akarta, ki tudja, annyiféle helyzet van az életben. Ha két felnőtt között, kölcsönös beleegyezésen alapuló a szex, akkor engem nem zavarna.

2019. júl. 17. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mansour ***** válasza:
96%

Arora úr személyében tisztelhetjük legújabb trollunkat. De semmi gond, a trollkodás jó dolog, csak mindennek vannak határai. A kegyeletsértés mindenképpen ilyen határ.

Egyébként bizonyos szempontból egyetértek a Mihago nevű felhasználó válaszával, de a kegyeletsértés nem is igazán a halott szempontjából sértés, hanem az ittmaradottak szempontjából az.

2019. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Metionin ***** válasza:
78%
Szerintem elég kényelmetlen lehet.
2019. júl. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Dicséretes.
2019. júl. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

„A halál pedig megszünteti a társas kötelékeket, a házasságot is. ”


Ja, mert ez így működik. Amint meghalt, már nem kell tisztelettel viszonyulni afféle akivel összekötötted az életed. Nincs kegyelet, nincs tisztesség.

Állat vagy te, nem ember.

2019. júl. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csak nem az a hibbant hindi he he?
2023. márc. 19. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ennyi internetezés mára...
ápr. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!