Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy gyónjam meg az abortuszomat?

Hogy gyónjam meg az abortuszomat?

Figyelt kérdés
Már 5 hónapja volt az abortuszom. Azelőtt templomba járó, melyen hívő, zarándok ember voltam. Emiatt a súlyos bűn miatt már templomba sem tudok menni de érzem hogy a lelkem annyira vágyik rá, muszáj gyónnom. De nagyon félek és szégyenlem el mondani hogy mit tettem. Hogy gyónhatom ezt meg? Mostmár muszáj meg tennem mert nem tudok így tovább élni.

2019. szept. 9. 19:36
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
57%
Ugyanebben a cipoben jarok en is😔 En minden este imadkoztam es beszeltem Istennel, de azota ez is nehezen megy. Olyan buntudatom van es annyira utolso embernek erzem magam, h meg irni is nehez errol😔
2019. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
5 hónapja minden vasárnap erre készülök, de a sok kedves, biztató komment segített! Holnap el megyek gyónni. Köszönöm nektek a kedves szavakat, biztatást. Ez is Isten segítsége volt, hogy ne legyek bátortalan és ne féljek.
2019. szept. 11. 19:22
 23/25 A kérdező kommentje:
Sziasztok 😊 sikerült, meggyóntam! Gondoltam le írom a tapasztalataimat, hátha valakinek segít. Amikor az ajtón keresztül megpillantottam a papbácsi annyira szigorúnak tűnt, hogy féltem be menni. Amikor be mentem el mondtam a szokásos dolgokat és annyit fűztem utána hogy nagyon dobog a szívem. Majd kiugrott a helyéről. Volt ott egy szék a papbácsi mondta üljek le, ne térdeljek. Sírva el mondtam mi történt, még ő vigasztalt és nsugtatott azt mondta eső után köpönyeg már nincs mit tenni hanem szedjem össze magam. Nagyon jó érzés volt, örülök hogy meg tettem. Köszönöm mindenkinek aki hozzá segített!
2019. szept. 13. 14:24
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Huu de jooo ! Látod a jó Isten látta a szandekodat és adott neked elég erőt hogy megtudod gyonni ! Nagyon örülök hogy sikerült !! :)
2019. szept. 13. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Ennek nagyon örülök. :) ISTEN áldása legyen rajtad! :)
2019. szept. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!