Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért zavarja az ateistákat...

Miért zavarja az ateistákat hogy nem mindenki az?

Figyelt kérdés

Nyilván nem veszek minden ateistát egy kalap alá a vulgár materialista harcos ateistákkal akikre a kérdésemben gondolok.

Nincs semmi bajom vele, ha valaki ateista, van olyan ateista akire felnézek, a baráti körömben is vannak ateisták, tiszteletben tartom hogy ők ateisták és ők is hogy én keresztény vagyok, nem akartuk egymást sosem meggyőzni a saját igazunkról.

De vannak olyan ateisták akik szerint a vallás rossz, mindent be kellene tiltani, mindeki aki hisz Istenben az egy komplett idióta, de nem is ez a legnagyobb baj, hanem hogy erről a hívőket is meg akarják győzni.

És nem tudom mi a rosszabb, amikor ezt egy suttyó mondja nekem aki főiskolát végzett, vagy az amikor egy főiskolát vagy egyetemet végezett személy mondja, akinek több esze lehetne.



2019. nov. 17. 03:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Mint írtam is kétszer,azért csak ateistákról beszéltem,mert róluk szól a kérdés. De oké,akkor bontsuk szét ezt is: a gyilkosságot nyilván elítélem én is. A becsöngetést meg a térítést viszont még mindig nem tartom olyan aljasnak,mint mikor csak úgy poénból a háta mögött kibeszélik a hívőt nyomdafestéket nem tűrő stílusban. Ha becsöngetnek,még mindig rájuk lehet vágni az ajtót,végig se kell hallgatni. De az normálisabb szerinted,ha egy ateista odamegy és fejenként lebirkáz mindenkit,aki odaírja egy kép alá,hogy ámen? Hát nem sokkal különb.
2019. nov. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"becsöngetést meg a térítést viszont még mindig nem tartom olyan aljasnak"


Hát látod itt közöttünk a különbség. Én szememben a becsöngetés tízezerszer borzalmasabb mint valaki háta mögött beszélgetni vagy honlapra írogatni.

2019. nov. 19. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Az a tartalmától is függ. Hozzám is csöngettek be,nem kapartam le miatta a falat,elmondtam,hogy velem semmire se mennek és kész. De ha szerinted ez rosszabb,mint mikor ordenáré módon,a másik méltóságát a fekete földig taposva jól belegázolni,akkor lelked rajta,én nem tartom egészséges lelkületnek..nem tudom,ismered-e az említett ateista oldalt,ha igen,akkor tényleg sajnálom,hogy azt simán beveszi a gyomrod,ha meg nem,akkor nézz már rá egyszer,mi megy ott.
2019. nov. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

" Én szememben a becsöngetés tízezerszer borzalmasabb mint valaki háta mögött beszélgetni vagy honlapra írogatni. "


Amúgy remélem akkor is ez a véleményed,amikor épp téged beszél ki valaki,de úgy,hogy már szinte anyázásig süllyed. Csak mert véletlenül sem vagy kettős mérce párti gondolom.

2019. nov. 19. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nem vagyok hívő, de sokáig az voltam, szerintem a két tábor közti vita értelmetlen, nem vezet sehova, mindenkit tolerálni kell, higgyen bármiben
2021. aug. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!