Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztény szemmel a szadomazo...

Keresztény szemmel a szadomazo szex nem megengedett egy házasságban?

Figyelt kérdés
Tudom fura kérdés..
2020. márc. 30. 19:08
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Az orális szex nem demonoktol van...

Nem teljesen mindegy, hogy egy nő mellét vagy "ott lent" puszilod?

Ugyan ez a férfiaknál is..


Ez már szorszalhasogatas..

2020. márc. 30. 22:13
 12/16 anonim ***** válasza:
94%

Alapvetően megengedett az olyan dolog, ami mindkét fél örömére szolgál.

Inkább az a kérdés merül fel, hogy ez a fajta szexuális viselkedés mennyire fér össze az egészséges lelkiállapottal? Illetve mennyire önző dolog? A szexualitás ugyanis nem csak az egyik fél öröméről szól - mert ez nem más, mint a másik tárgyiasítása, "használata". Persze, mondják, hogy itt az "alárendeltnek" ez öröm. De ha tényleg belemennénk, a máztól mentesen valóban a belső lényeget nézve: tényleg öröm?

2020. márc. 31. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 jdfGabrella ***** válasza:
Nem
2020. ápr. 1. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

A kérdésed nagyon magasra dobja fel a labdát, és "repül a nehéz kő, ki tudja, hol áll meg..."

Tulajdonképpen mit szeretnél tudni? Hova akarsz kilyukadni?

Kereszténynek tartod magad, házasságban élsz és legalizálni szeretnéd a házastársad és közted folyó szado-mazo szexet?

Igen, fura kérdés. Kérlek, magyarázd meg, mit szeretnél tudni, mert így nagy vihar lesz...

Köszönöm.

2020. ápr. 4. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Én még nem voltam senkivel és a hazassagig várni akarok. Viszont ahogy ismerem magam, elég forró vérű vagyok akinek vannak nem csak romantikus fantaziai. És érdekel, hogy a házasságban az efajta durvább fantaziakat egy keresztény kielheti, vagy fojtsa el.
2020. ápr. 4. 18:15
 16/16 anonim ***** válasza:
11.A test amit kidob azt lenyalni,az olyannal mèg nem is beszèlgetnèk.
2020. júl. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!