Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hitgyülekezetesek mit tapaszta...

Hitgyülekezetesek mit tapasztaltok nagyon megroppant a bizalom a hívekben a gyülekezet vezetőjével szemben? Elképzelhető, hogy felbomlik az egész egyház?

Figyelt kérdés
[link]
2020. máj. 18. 15:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
86%

Én is kérdeztem Tőle is neten ,más hites vezérektől is.

A válasz: kérdésem torlese és kitiltas az oldalrol..

2020. máj. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
89%

Sziasztok


Máskor azért előkerülnek a vallási kérdésekben a hitesek, most hol vannak?

Érdekelne hogyan látják ezt

2020. máj. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
Még is mit mondanának? Akik már éveket vagy évtizedeket meg vagyonokat töltöttek, költöttek sanyibácsi agymosásában, azok ezt nem fogják elismerni. Akkor szembe kéne nézniük vele hogy ők a világ balekjai, és ezt nem bírná el az egójuk, meg a vallásos áhítattól és danolászástól szentszarral felkent kis lelkük. :D
2020. máj. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Ramos ökle ***** válasza:
90%
12-es, az a baj, h még nem készült el az NS által kigondolt válasz. Volt egy videója, amin végig dadogott az ügyről, összevissza beszélt, aztán letiltásra került az egész, h ne maradjon nyoma. Gondolom a Hetek szerkesztősége gőzerővel dolgozik az ügyön, h hogyan lehetne kimagyarázni a dolgot, de mivel őket is NS irányítja, így most nem tudják, mi van. Majd jönnek, ha elkészült a hivatalos válasz.
2020. máj. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
97%

De addig is míg varjuk a válaszá ne felejtsetek el adakozni!

Ne feledd! Ha két osszeg van a fejedben mindig a nagyobb összeg van az Úrtól azt dobd a kosárba, a kisebb összeg az ördögtől van!

Ámen hallelujajóazúr

2020. máj. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 MBbpg ***** válasza:
32%

Én még várok a hivatalos cáfolatra. Amíg nem hallottam mindkét oldalt, addig nem tudok dönteni - tény, egy gyors reakció volt Sándor részéről, de az még nem a kész változat. Bartus se egy hét alatt írta meg a könyvet...

Azt kizártnak tartom, hogy a teljes gyülekezet felbomlana. Még ha Bartusnak igaza is van, és Pesten botrány lenne, a helyi gyülekezetek akkor is megmaradnak majd (mert miért ne maradnának?)

Én egyébként bízom Sándorban. Bartust a gyűlölete fűti, amióta eljött, mindig csak támadja a gyülekezetet. Ha mégis igaza volna, akkor feltételezem Sándor ezt majd beismeri és bocsánatot kér. Ha nincs igaza, akkor meg minden alaptalan.

2020. máj. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
59%
Meglátjuk mert szerintem ebben az esetben nem fog működniaz elhalgatás politikája amit a hgy szokott tenni ha valami fesz.
2020. máj. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
34%
Bartus László évtizedek óta dolgozik a Hit Gyülekezete lejáratásán, ezt csinálja főállásban, azt az embert már senki nem veszi komolyan.
2020. aug. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!