Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogy juthat eszébe egy őszülő...

Hogy juthat eszébe egy őszülő papnak vagy egy őszülő apácának, hogy befestesse a haját?

Figyelt kérdés
A hiúság tudtommal bűn. Nemrég láttam egy apácát, akinek be volt festve barnára a haja, látszott a kétcentis ősz lenövése. És láttam egy öreg papot is, akinek ugyanúgy másfél-két centis lenövése volt, a haja pedig természetellenesen vörösesbarna színű volt. Nem érzik ezek az egyházi személyek, hogy a hajfestés nem fér össze a hivatásukkal?

2020. aug. 19. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
91%

Komoly gondjaid vannak...


Téged miért érdekel az, hogy ki milyenre festi a haját? Miért ne férne össze a hivatásukkal? Ha nekik jobban tetszik úgy, egészségükre, semmi rossz nincs benne.

Nagyon ráérhetsz, ha azzal foglalkozol, kinek mennyire van lenőve a haja.

2020. aug. 19. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
98%

Nem erzik, mivel osszefer a hivatasukkal.

Rengeteg lelkeszno is festi a hajat, van aki langvorosre, es hozza sotetkekre a kormet.

Haladjunk mar a korral!

2020. aug. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem bűn a haj befestése.
2020. aug. 19. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
A hajfestés nem bűn. Sosem volt az.
2020. aug. 20. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És az, hogy ilattal megmossa a hónát?
2020. aug. 20. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
31%

Van egy apáca ismerősöm, akivel 20 év után találkoztam először. Megöregedett, félig megőszült, és nem festi a haját. Kifejezetten rossz volt vele beszélgetni, zavart, hogy nem foglalkozik magával.


Az igénytelenség taszítja az embereket. És egy papnak emberekkel kell foglalkoznia. Az a minimum, hogy ad magára.

2020. aug. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

Szia,

Mint ahogy az előző válaszoló is írja igényes kell, hogy legyen -aki figyel magára-, de szerintem sem kellene festenie a haját..

Nem attól lesz igényes egy idősebb ember hogy milyen színű a haja.. Szerintem sem helyes ez a gyakorlat ha van ilyen ..

Áldott napot!

2020. aug. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem az a legnagyobb baja egy katolikus papnak vagy apácának, hogy lángvörösre festi a haját...
2020. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem nem igénytelen, ha valaki nem festeti a haját. De az sem helytelen, ha valaki meg igen, nincs ezzel semmi baj.
2020. aug. 20. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!