Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hit gyülekezete vélemény?

Hit gyülekezete vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok! A haverom hit gyulibe járt! És teljesen be zavarták a fejet, most mentális problémákkal küzd! Ti voltatok már ilyen gyülibe vagy esetleg valaki rokonok ismerősök közül? Köszönöm előre is a választ üdvözlettel ; Tibike 18 éves
2020. szept. 18. 21:36
1 2
 1/11 MBbpg ***** válasza:
35%
Voltam a Hitgyülibe. Nem, semmiféle mentális problémám nincs. Nem, nem "zavarták be a fejem". És azt se tudom, honnét vannak ezek a sztorik, rengeteg gyülis ismerősöm van, és egyikükkel se fordult elő ilyesmi......
2020. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
64%
A hitgyüli egy amcsi mintára létrehozott neoprotestáns biznisz-szekta, a kereszténységhez semmi köze nincs. Messze elkerülendő.
2020. szept. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
60%

1-es


hagyd, csak szorakozik, naponta minimum egyszer megkerdezi ezt


Csilluka, 12 eves

2020. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
17%

Van ilyen ismim igen.

Lehet pszichesen nem volt èp es a gyuli dèmonològiai katyvasza ràtett egy lapattal, de kezelesre szorult mert a noi wc ben a lanyok egymasbol uzogettek a demonokat.


Legalábbis onnan eredeztetik az okot.

2020. szept. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 kzs ***** válasza:
36%

2-esnek


A büdös frászkarikát!

Figyelj csak: a hitgyüli pontosan annyira "biznisz-szekta", mint mondjuk a katolikus (de említhetném bármelyiket).

Ami pedig a kereszténységet illeti, a hitgyüli ÖSSZES tanítása - "áttól cettig" - teljességgel megfelel a Bibliában íródottnak.

Úgyhogy nemcsak hogy elkerülendő, hanem igencsak ajánlott.

2020. szept. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kzs ***** válasza:
49%

4-es


Ez jó!! :D :D

(úgy hülyeség, ahogy van)

2020. szept. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

13 évet húztam le a hgy ben.

Nem ajanlott.

2020. szept. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
62%

Én magaban a hitgyüliben nem jártam, viszont tudom, mi folyik ott, és ismerem a tanítasaikat is. Más hasonló pünkösdista szektában viszont jártam, ami pótolja a hitgyüliben való megjelenést.


Ezek tényleg elmebetegek.


És a legrosszabb az, hogy a kormány ezt az alja, szemétláda biznisz szektát felkarolta, és engedi a működését. Persze nyilvánvaló, hogy miért. A pünkösdizmussal sok embert be lehet hülyíteni, pl. akik a Felházba jártak, azok a Fideszre szavaztak. A hitgyüli is kormánypártinak néz ki, így feltehetően azok is biztos fideszesek, főleg azok után, hogy 2011-ben egyházi státuszt kaptak.


Én ugyan agnosztikus ateista vagyok, de remélem ha van Isten, előbb-utóbb a pokol legmélyebb bugyraiba fogja dugni ezt az egész bandát, aki visszaél a nevével.

2020. szept. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
64%

"Ami pedig a kereszténységet illeti, a hitgyüli ÖSSZES tanítása - "áttól cettig" - teljességgel megfelel a Bibliában íródottnak."


Az összes mocskos szekta ki tudja olvasni a Bibliaból a maga tanítását, szóval ezzel ne érvelj, te ostoba hívő ember.

2020. szept. 19. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hgy ben van egy teológia.

Mashol meg más teológiai.

Ezek irányzatok,nem pedig a vegső nagy igazságok.

2020. szept. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!