Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ma konfirmáltam, mi lehetett...

Ma konfirmáltam, mi lehetett ez előtte?

Figyelt kérdés

A konfirmációi istentiszteletet egy másfél napos intenzív felkészülés elózte meg (ez előtt 2 évig-a karantént leszámítva- volt heti 1 konfirmandus hittanom), a vizsgáim jól sikerültek, már tényleg csak egy istentisztelet maradt mára. Reggel gyomorgörccsel keltem, de máskor is volt ilyen nagyobb esemény előtt, viszont amikor indultunk volna a templomba hirtelen nem tudtam magam felett uralkodni, zokogni kezdtem es nem kaptam levegőt, hiperventillálni kezdtem. Anyukám eü-s, azt mondta, hogy pánikrohamom volt(ez egyébként kb fél óra múlva majdnem abbamaradt, bár egész nap voltak pillanatok, amikor majdnem elsírtam magam, és szinte folyamatosan gyorsabban és sietősebben vettem a levegőt, mint általában)

Az lenne a kérdésem, hogy ez betudható-e annak, hogy ma elköteleződtem az Úr mellett, és ez hatott rám így, veletek előfordult ilyen?



2020. szept. 27. 22:20
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Betudható annak, hogy lelkileg megviselt egy nagy esemény, esetleg izgulós vagy. Mégiscsak az életed egyik legnagyobb döntését véglegesítetted ma. Van, aki erre érzékenyebb testi tünetekkel reagál. Szóval szerintem ne keress isteni beavatkozást ott, ahol nincs. Majd ha lesz lánykérésed, akkor is ugyanígy fogsz érezni előtte valószínűleg :-) Az is egy nagy döntés.
2020. szept. 27. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem isteni beavatkozást értettem ez alatt, bár visszaolvava belátom, ekég félreérthető :)


Arra gondoltam, hogy innentől kezdve a gyülekezet tagja vagyok, ami (szerintem" igenis egy nagy dolog, plusz egy változás, én meg a változásoktól mindig kiborulok :/


Köszönöm a válaszod!

2020. szept. 27. 22:46
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem volt egyértelmű. Az is fölmerült bennem, hogy erre is gondolhattál, ezért említettem.


Amúgy ha gyakran vagy az izgulás miatt rosszul események előtt, az ellen érdemes tenni, mert elég kellemetlen lehet adott esetben. Például ha egy számodra fontos eseményről a rosszullét miatt késel el. (A hogyan persze már nem olyan triviális, nekem valamennyire sikerült az utóbbi években, de nem igazán vagyok biztos benne, hogy mi segített.)

2020. szept. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
A Sátán még mindent megtesz azért, hogy visszafordulj....
2020. szept. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg az Ómen című filmet és fény derül a valódi célodra.
2020. szept. 27. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!