Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jézus hívők! Csak nekem van...

Jézus hívők! Csak nekem van elegem abból, hogy mindig minket okolnak a vallás háborúkért és lehordanak minket? Meg, hogy több bizonyíték van az űrlényekre, mint a természetfelettire bla bla bla...

Figyelt kérdés
Ilyenkor mit válaszolnál? Főleg akkor ha megpróbálja elmagyarázni, hogy a kereszténység is a halál és a tudatlanság miatt is alakult ki?

#vallás #Jézuslétezik
2020. okt. 1. 06:21
1 2 3 4
 31/35 Mansour ***** válasza:
58%

Hallottam már ezt a dalt. Egyébként nem szeretem a keresztény zenét, de ezt végig tudom hallgatni, akár többször is. Ez nem semmi dolog.


"Szerintem sokkal jobb lett volna ha a Paradicsomban élnék ruha nélkül :D és iskola nélkül. :)"

Ezt néha én is így gondolom...

2020. okt. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:

ja. :)


pedig ez a banda szuper. Szerinted Jézus mikor tér vissza? 50 éven belül?

2020. okt. 1. 19:00
 33/35 Mansour ***** válasza:
53%

Ma éjjel fél 3-kor. Vagy húszezer év múlva. Vagy soha.

Vagy úgy "tér vissza", hogy az ember egyszer megvalósítja magában a jézusi embert. Én nem tudom, ezért nem is spekulálok ilyesmin. Van elég más dolog, amint lehet...

2020. okt. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 Karuczka Emma válasza:
48%

1. A kereszténység nem vallás.

2. A kereszténységnek pont az a lényege meg az egyéb vallásoknak, hogy az emberek NEM TUDJÁK bebízonyítani de eltudják HINNI, ha valaki tudja hogy pl: 1+1=2 akkor nincs mit elhinni. Hiszen amit már tudsz azt nem kell elhinned, mert már biztosan tudod.

2021. febr. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 Jégszív ***** válasza:

TELJESEN IGAZUK VAN!

Minden konfliktus az óvodás kortól és a történelem kezdetétől úgy kezdődik:

"Ő KEZDTE! Azzal, hogy visszaütött."

2023. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!