Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Arra vagyok kíváncsi, hogy...

Arra vagyok kíváncsi, hogy honnan lehet tudni, hogy a Jehova Tanúi hamis vallás, és a jw.org oldal is? Én keresztény vagyok, de nem Tanú. Különben is, Jézus a Jehova Tanúiról nem mondott semmit.

Figyelt kérdés
NE Jehova Tanúi írjanak, hanem csakis keresztények!

2020. okt. 17. 13:33
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/111 A kérdező kommentje:

Az ember eltávolodott Istentől, mert az ember is isten akart lenni, a paradicsomi élet, nem volt elég neki! Mindent tudni akart az ember. És nem a Tanúk állítják, hogy Krisztus karácsonykor született hanem mások is. Biblia is azt írja. A többit már érted.


[link]


[link]

2020. okt. 25. 11:07
 42/111 Alex Fly ***** válasza:
100%

Senki nem állítja, hogy Jézus karácsonykor született volna.

Csak az az a nap, amelyen megemlékeznek róla.

2020. okt. 25. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/111 anonim ***** válasza:
94%
A Jehovások pont azt mondják, hogy Jézus nem december 24-én született. Ők emiatt nem is ünneplik a karácsonyt.
2020. okt. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/111 A kérdező kommentje:
Én ünneplem a karácsonyt, mint Jézus SZÜLETÉSÉT! De a születésnapját nem. Mert tényleg nem 24-én született Jézus.
2020. okt. 25. 16:35
 45/111 anonim ***** válasza:

Egyrészt Jézus nem kérze a születésének megünneplését vagy megemlékezését. Másrészt igen gyanús, hogy egy pogány ünnepen emlékeznek meg egyesek Krisztus születéséről. Harmadrészt pedig akkor hogy is van ez? Cdka úgy kiválsztunk egy napot a naptárból és puff, ma emlékezünk meg rólad, vagy mi?

Jézus csak a halálának megemlékezését adta parancsul a követőinek, Niszán hónap 14-ét, semmi mást

2020. okt. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/111 A kérdező kommentje:
takarodj innen te jehovista hamis vallásos. Ha ateista vagy, akkor pedig végképp!
2020. okt. 25. 23:01
 47/111 anonim ***** válasza:

46

Nem vagyok ateista. Sem jehovista. Esetleg Jehova tanúja. Az, hogy mi a hamis vallás és mi nem nem a te tiszted megkondani. Csak azért mert te nem értesz együtt valamely vallás vagy felekezet tanaival, még mem elsz hamis (pl nem értesz egyet a baptistákkal vagy buddhistákkal, attól még nem lesz hamis vallás).

A szavaidat meg válogasd meg, veled senki nem beszélt így. Ha meg nem vagy képes kultúráltan beszélni, akkor ne kezdeményezz beszélgetést!

2020. okt. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/111 A kérdező kommentje:
Ha a Jehova Tanúinak igaza lenne, nem lenne megváltás!
2020. okt. 25. 23:34
 49/111 anonim ***** válasza:
100%
Én német sanya tanúja vagyok, én megszólalhatok ? :DDD
2020. okt. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/111 anonim ***** válasza:
50%

Na jóó, amúgy btw Manson Lány vagyok, és bármelyik állaton szodómiát végezhetek, szóval nekem te ne! XD

Majd én megmondom a tutit, hiszen mi sokkal jobban felvilágosult vallást gyakorlunk, mint itt bárki, szóval mi szabadon paráználkodhatunk, míg egyeseknek tabu a szex!!!


"A malis vituperari laus est!!!!!!!"

2020. okt. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!