Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért állítják sokan hogy...

Miért állítják sokan hogy Jézusnak gyermekei és felesége volt?

Figyelt kérdés
Jézus volt a Krisztus az Isten felkentje és egyszülött Fia aki a második Isteni személy a Fiú, akit az UR ISTEN TEREMTŐ A MENNYEI ATYA AZÉRT KÜLDÖTT HOGY MEGVALTSON BENNÜNKET. Ő volt az egyetlen tökéletes bűntelen szent eletu ember a földön. Aki gyogyitott , hirdette Isten országát és hogy aki benne hisz orok élete legyen,, tudjuk testi halál van, de aki benne hisz lélekben örökké élni fog a mennyben. !! Bocsásson meg az ÚR JÉZUS AZOKNAK AKIK AZT ÁLLÍTJÁK HOGY Ő NŐS VOLT. Ezt véleményem szerint a SÁTÁN HITETI EL AZOKKAL AZ EMBEREKKEL AKIK EZT HISZIK JÉZUSRÓL! Én hiszem és vallom hogy Jézus Krisztus a MESSIAS, Megváltó ISTENNEK EGYSZÜLÖTT FIA A MI URUNK MEGMENTÔNK AMEN! (Katolikus vallasu vagyok)
2020. nov. 21. 19:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
63%
Téged miért zavar annyira, ha esetleg tényleg így volt?
2020. nov. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
30%

Mert akkor engedett a BUJASÁG bűnének ami kizárná, hogy JÉZUS megváltó, vagyis terminátor végítélkező legyen.


Ez pedig alapjaiban rengetné meg az egyházat. Ami pedig más vallásközösségeknek kedvezne. Ami pedig új világrendet hozhatna.

2020. nov. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
6%
"BUJASÁG bűnének" aki így gondolkodik a családról, az ne is szaporodjon. Nyilván a papok nem hülyék és nem gondolkodnak így, mert az a kereszténység mesterséges elpusztítása lenne és ellenkezne Isten akaratával is. (aki férfit és nőt teremtett).
2020. nov. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

A terminátornak nincs gyereke.


Ha te ezt kívánod nekem, én mit kívánjak neked?

2020. nov. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Nem kívántam neked semmit. De ha magadra vetted és tényleg nem akarsz családot, én nem fogok az utadba állni, de más se álljon az enyémbe...
2020. nov. 21. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Akkor Jézus a paráznaság bűnébe keveredne, ha ez igaz lenne. Ha meg mégis van gyereke, akkor meg nem bűntelen és akkor ez paradoxon.
2020. nov. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Jézus a kereszthalál után lett az Isten fia, Fel lett támasztva.

Kérdés, hogy a kérdező honnan veszi ezt és mikorra érti, azaz hogy a kereszthalál előtt lett felesége és születtek gyerekei vagy utána?


Mert ha előtte, miért hagyta el őket, az nem bűn? Akkor viszont miért támasztotta fel az Isten?

A Davinci kód film is ezt sugallja. Királyi vér. Jézus leszármazottai. Na most, hogy ez az ellenségei kitalációja vagy tényleg van királyi vérvonal azt nem tudom. A kérdező felháborodásából kiindulva szerinte nincs. A Templomos lovagok mit védtek? Lehet a Szent Grál a vérvonal gyermekei, a leszármazottak? Simon Templar, Tony Curtis. Kertész.


Nem lehet kiírtani senkit, akinek nincs utóda, különben az is kiírtaná magát aki ilyet tesz vele. Isten azért támasztotta fel a kereszten meggyilkolt Jézust, mert hazugsággal vádoltan halt meg. Meg sem merték vádolni akik tudták ezt, féltek Isten haragjától.


Ez azóta is így van. Ezért viszik bűnbe az embereket, hogy ne legyen hatalmuk. Akinek bűne nincs, annak Isten teljesíti a kívánságait.


Akit meggyilkolnak és feltámasztanak annak is. Jézusnak.

2020. nov. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
0%
Szuz Magdolna volt a felesege, es voltak lanyaik meg fiaik 12 ordogfioka
2020. nov. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
26%
Lehet valaki spermát vett tőle, amikor a kereszten volt és gyorsan hazament és pin@jába lőtte...
2020. nov. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért, mert úgy gondolják, hogy biztos a többi emberhez hasonlóan élt, így családot is alapított.
2020. nov. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!