Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi a véleményed?

Mi a véleményed?

Figyelt kérdés
Apukám beteg volt nagyon szív infarktusa volt hátsó fali ! Túl élte azóta imádkoznak élettársával otthon minden nap. Családunk katolikus vallású... apukáméknak mondtam hogy Jézust fogadjak be a szivukbe térjenek meg! Erre azt mondják nekik csak egy ISTENÜK van a Mindenhato! De nem nevezik mennyei atyának sem csak Istennek! Azt mondják nem kell a hithez biblia sem semmi! De mondtam nekik csak Jézus az Út az Atyához! És szentharomsag van... hiába mondtam nekik ők továbbra is mondják nem bűnösek nem kell megterni sem csak hinni Istenben!
2020. nov. 25. 19:24
 1/7 anonim válasza:
66%
Az hogy ilyen fszságok nincsennek, apudnak meg gyógyulást
2020. nov. 25. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Az hogy mindenki abban hisz amit akar, és még ha én látnám is az abszolút igazságot, akkor sem érnék semmit el azzal, ha másra erőltetném.
2020. nov. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy nem ismerjük pontosan mi van a lelkükben. Te sokkal jobban ismered nálunk és így te sokkal jobban tudod mi van a szívükben.
2020. nov. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sanszos hogy 1 új trollkodó lépett fel körünkben, aki önérzetével megakarja váltani a világot és az élet boldogságára jutattni az embereket, hogy ateisták legyenek, úgy hogy összeugraszt keresztény feleket. Nem rossz, régen én is próbálkoztam. Majd kinövöd.

Az írásmód és a kérdés kiírásának stílusa 1emberre hajaz mindezd 4-5 féle kérdésbe. Jelentem a kérdést tömören. Amennyibe apud tényleg rosszul van, sok gyógyulást kívánok.

2020. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bibliaban levan irva hogy aki a hazugsagban hisz, hazugsagot szolja es szereti annak resze a kenkoves lava to ami a masodik halal foleg ha nem is tesz erofeszitest hogy kideritse az igazsagot
2020. nov. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4es


Igazad van, de ő nem új trollkodó, nyomja már egy ideje.

Azonnal rá lehet ismerni.

Csak szórakozik, de nagyon élvezi, mert igen termékeny.

2020. nov. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#6 A vallas termeli ezt a sok trollkodó bolondot?
2020. nov. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!