Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova tanúi, vannak köztetek...

Jehova tanúi, vannak köztetek homoszexuálisok?

Figyelt kérdés

Legutóbb úgy emlékszem, azt írta egy tanú, hogy nincsenek köztük melegek. Nem igazán értettem ezt.


1. Most azt mondják, hogy vannak köztük melegek, de nem élik ki a hajlamaikat?


2. Vagy azt, hogy egyáltalán nincsenek köztük olyan emberek, akiknek vannak meleg hajlamaik?


Több millióan vannak, ez alapján valószínűtlennek tűnik, hogy mindegyikük hetero.


2020. dec. 28. 14:34
1 2 3
 11/27 uyscuti ***** válasza:
0%

#10


Dehogy fogalmazok homályosan...

2020. dec. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
73%

Milyen egy párbeszéd egy tanúval? Íme egy példa:

- Tehát vannak olyan tanúik, akik homoszexuális vágyakkal küzdenek?

- Dehogy fogalmazok homályosan...


És lám, sosincs válasz. Én még sosem láttam tanút egyenes választ adni. Ezt biztos, hogy tanítják nekik.

2020. dec. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Természetesen vannak köztük. De mivel a Biblia elítéli a szexuális erkölcstelenséget, a homoszexuális tanúk nem élik ki szexuális vágyaikat, hanem megtartóztatják magukat.
2020. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:

#11


Homályosan fogalmazol, hiszen a konkrét kérdéseimre nem válaszolsz, hanem kerülőket teszel, a témában. Vagy egyáltalán nem válaszolsz, mint az előbb.


De tőled nem is várok mást, más Tanúkkal folytatott vitában is ezt tapasztaltam, amikor nem a szájuk íze szerint való volt a kérdésem.

2020. dec. 29. 20:54
 15/27 anonim ***** válasza:
0%

14

Csillapodj le! Ha habzik a szád, hanyagold a kérdést!

2020. dec. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
A Jehova tanúi a leghülyébb vallás, mert várják a tökéletes világot. Közben meg fogalmuk sincs hogy az milyen unalmas.
2020. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Igaz. :D
2020. dec. 29. 21:25
 18/27 anonim ***** válasza:
0%

16

Köszönjük. Nekünk Isten ígérete nem unalmas. Lehet neked igen. Ezek szerint a te álláspontod alapján Isten a hülye, mert egy tökéletes világot ígért. Akkor remélem te nem vagy hülye és élvezed ezt az "izgalmas" világot ahol van gyilkosság, betegség, bánat, szenvedés és halál.

2020. dec. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
És mikor fogsz válaszolni egyértelműen?
2020. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Semmikor, de mindegy, már nem érdekel a válasza.


A "tökéletes világ" meg csak egy mese.

2020. dec. 29. 21:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!