Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánizmus + zsidók?

Sátánizmus + zsidók?

Figyelt kérdés
A minap benéztem egy kocsmába. Koncertekre szoktam oda járni. A pultos nővel beszélgettem, és mesélte, hogy múlthét péntek szombaton, sátánista koncertek voltak, ilyen fesztivál jelleggel. Fura, hogy én nem tudtam róla. Nem csoda, hiszen megparancsolták, hogy nem szabad ki plakátolni a "fesztivált". Nem nagy városi dologról van szó, tehát alapból érdekes, hogy nemzetközi volt a dolog, tehát voltak külföldi zenekarok is. ÉS nagyon érdekes emberekről beszélt nekem a pultos, de mivel itt a kisvárosban lett megrendezve, ezért valószínűleg itt élhet egy kisebb/nagyobb ilyen sátánista csoport. De ezek hol vannak napközben? És elvileg zsidó zászlót akartak égetni, de nem engedték meg nekik. Mi bajuk van a zsidókkal? Ismerek fura embereket, de ez túl lép minden határon. Kicsit hosszú lett, remélem elolvassátok :D.
2010. aug. 15. 00:44
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Nos.....én elég jártasnak mondhatom magam az ilyen emberek körében, de mégis, soha eszembe nem jutna egy Black metalos, hosszú fekete hajú bőr kabátos srácról, hogy szélsőjobbos, és hogy egy Black Metal koncerten zászlót égessenek. Mivel a Black Metal is mint a többi, ellenzi a politikát. Arra szeretnék választ kapni, hogy mi bajuk van a zsidó vallással? Mert nagyon erősen kétlem, hogy nem a zsidókkal mint fajjal van bajuk.
2010. aug. 15. 13:27
 12/27 anonim ***** válasza:
Pedig aki ilyen szélsőséges zenei irányzatot követ, az gyakran a politikában is ezt választja, és nem igaz, hogy a black metal ellenzi a politikát. Ott van pl a legnagyobb alap zenekar, a Burzum...
2010. aug. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
Az igazi sátánisták anti-szemiták. A hamis bibliát ők kaparták össze, érthető h utáljuk őket :D.. És maga Sátán mondta a zsidókra h "Ők nem az én népem."
2011. jan. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
te totál el vagy tévedve, olvass már utána mi az az NSBM, az náci black metál, meg mi az hogy a black metál ellenzi ezt meg azt? a black metál mindig is hazafias és anti-multikulturalista volt, még a nem NS black metál zenekarok is többnyire pogányok és nem szeretik a zsidókat....ja és a black metál az nem a krédl of filc meg a csildren of bodom azt is megsúgom
2011. febr. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim válasza:
Hódmezővásárhelyi vagy, igaz? Én is olvasok a gondolataidban. Akárcsak akkor a Munkásban... Gyökerek :D
2011. márc. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
A zsidó nép a Sátán kegyeltje! Rohadt paraziták!
2011. máj. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
14%
A zsidók Sátán ellenségei, a keresztény isten kedvencei.
2011. máj. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%

"A zsidók Sátán ellenségei, a keresztény isten kedvencei"


Ez jó nagy hülyeség, főleg annak fényében, hogy a legtöbb szekta mögött régen is és most is zsidók álltak. LaVey is csak egy körülmetélt zsidó fattyú volt. Az összes szabadkőműves, illumináns, démonidéző is mind egytől egyig zsidók voltak.

A zsidók nem ellenségei, hanem a kedvencei a sátánnak. Nem véletlen, hogy az Isten jelképe a kereszt, a sátáné pedig a csillag - és lényegtelen hogy 5 vagy 6 ágú az a bizonyos csillag, mert édestestvérei egymásnak!


De ha nektek jó dolog imádni egy zsidó baromságot, mint a sátánizmus, akkor csak hajrá, jó mélyen sz.pjátok le a zsidó LaVey f.szát! :D

2011. máj. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

LaVey egy zsidó senkiházi, az ő baromságának semmi köze az igazi Sátánizmushoz. Az igazi Sátánizmus az emberiség ősi vallásain alapul és nem a zsidó/keresztény biblián és nem is ateizmuson. Az általad felsorolt szervezetek mind Sátánista aapításuak az igaz, de mostanra beszivárogtak a zsidók (hova nem?...) és átvették az irányítást és pont az ellenkezőjéért dolgoznak mint amiért megalapultak.

Közvetlen Démoni utasításra dolgozok a zsidók ellen már nem tegnap óta, ne akard már nekem megmagyarázni hogy mi a helyzet.

2011. máj. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
52%

Sátánizmus = zsidóság

mágia = zsidóság

boszorkányság = zsidóság

gyilkolás, öldöklés = zsidóság

megtévesztés, félrevezetés = zsidóság

Sátán szó eredete = Szátán (zsidó szó)

Ne tagadjátok kiagyalótok eredetét...

Még ha fáj is az igazság, akkor is egyenlő minden Emberiséget pusztító és Istent tagadó erő.

A kereszténységnek nincs sok köze Istenhez, mert a kereszténységet is a zsidók találták ki, ma már köztudott dolog.

Eredeti Isten hit, közelebb van pogánysághoz, mint a kereszténységhez, de ennek semmi köze Luciferhez, Sátánhoz vagy enekihez,meg más kitalált nem létező nevekhez!

Isten az Isten és kész. Minden más csak hamis bálvány.

2011. júl. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!