Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Sátánizmus + zsidók?

Sátánizmus + zsidók?

Figyelt kérdés
A minap benéztem egy kocsmába. Koncertekre szoktam oda járni. A pultos nővel beszélgettem, és mesélte, hogy múlthét péntek szombaton, sátánista koncertek voltak, ilyen fesztivál jelleggel. Fura, hogy én nem tudtam róla. Nem csoda, hiszen megparancsolták, hogy nem szabad ki plakátolni a "fesztivált". Nem nagy városi dologról van szó, tehát alapból érdekes, hogy nemzetközi volt a dolog, tehát voltak külföldi zenekarok is. ÉS nagyon érdekes emberekről beszélt nekem a pultos, de mivel itt a kisvárosban lett megrendezve, ezért valószínűleg itt élhet egy kisebb/nagyobb ilyen sátánista csoport. De ezek hol vannak napközben? És elvileg zsidó zászlót akartak égetni, de nem engedték meg nekik. Mi bajuk van a zsidókkal? Ismerek fura embereket, de ez túl lép minden határon. Kicsit hosszú lett, remélem elolvassátok :D.
2010. aug. 15. 00:44
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Idióta, Sátán a zsidók Ellenfele, a te istened kiválasztott népe. A keresztény vallásnak is zsidó gyökerei vannak, gondolkozz már mielőtt írsz...
2011. júl. 17. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%

Isten sohasem választotta ki zsidóságot a maga népének ez csak egy zsidó hazugság, amit beleírtak a bibliába. Ha valaki elolvasta már egyszer is a bibliát az tudja, hogy Isten mennyire szídta, üldözte és kitagadta a zsidókat.


Nem véletlenül zsidók feszítették keresztre Jézust is.

Az elit, uralkodó zsidóság, ahogyan a Sátánisták is, egykövet fújnak, mert mindketten hamis tanítók, az Igazság ellenségei!


u.i.:

Bár nagyon szomorú és felháborító az, ahogyan mindenkit elnyomnak, rabszolgaságba kényszerítenek és minden gondolkodás nélkül megölnek a magukat felsőbbrendűnek beállított zsidók.

Ugyanakkor nagyon remélem, hogy vannak megtért rendes "zsidók" is, akikről már sokat olvastam, akik tisztázzák az Igazságot, ezért tisztelet a kivételnek! Én ezeket Igaz, Jó Embereknek tekintem, ha vannak ilyenek!


Biztos vagyok abban, ha képes jó útra térni egy zsidó (megtagadja mocskos, embert gyalázó esküjét, a Tórát, talmudot és kabbalát) és soha többé nem árt másoknak, akkor Isten előtt neki is éppen annyi esélye van egy új életre mint bármely más nem zsidó vallású embernek! Ezért talán nem helyes általánosítani, hogy "zsidók", mert nekem is rosszul esne, ha én Igaz és jó szeretnék lenni zsidó létemre, bár tény az, hogy gyakorlatilag minden baja az Emberiségnek a zsidóktól ered.

2011. júl. 19. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Így van, viszont a zsidók istentől erednek. Nem tudom hogy hol látsz te olyat a zsidó-keresztény bibliában hogy a zsidó/keresztény isten utálná a kis kedvenceit.


Ha úgy gondolod hogy a biblia egy része hazugság, miért bízol meg a maradékban? Kezdj el gondolkodni, és vedd észre hogy a gonoszt szolgálod.

2011. júl. 19. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
62%

Fisz:

A biblia 90%-a egyértelműen hazugság. Egyik mondta megcáfolja a másoikat és aki ezt nem veszi észre, ....nos azzal miztos van valami baj...


Írtam már, ebben egyetértünk!

De ettől még létezik Isten!!!


Maradjunk abban, hogy Isten jóval a zsidók előtt létezett.

Akkor még sem zsidó tóra sem zsidó-keresztény biblia nem volt, de Isten már akkor is létezett, hiszen mindent ő teremtett, az embert is.


Ha éltem volna akkor amikor még írástudatlanság volt mindenki, tehát nem tudtak összevissza hazudni bármit, én akkor is hittem volna Istenben, még mielőtt bármit is olvastam volna róla!


És ezzel mindenki így van, hiszen a legkisebb szigeten is hisznek általában Istenben, pedig sokszor ott sincs sem keresztény, sem zsidó, sem pogány vallás, sőt adott esetben teljesen elszigetelten élnek másoktól!


Tehát ha hisz valaki igazán Istenben, akkor szinte biztosan egyik vallást sem gyakorolja.


Ezzel a meggyőződéssel lesz felnőtt egy gyerek. Amikor valaki rájön, hogy Isten létezik, akkor válik felnőtté.

Én csak ebben hiszek és az emberek által írt hazugságokban nem!


Minden vallás Isten után keletkezett, tehát nem egyszerre vele, így mivel ember írta, biztosan tévedés is van benne. Az a kérdés melyikben van több, melyikben van kevesebb, sőt melyiket írták szándékos félrevezetés céljával...


Ilyen volt pl. a kereszténység.


Ha elolvasod a bibliát tele van zsidóknak írt intelmekkel! Sőt zsidókról dicsérő szó sohasem hangzik el!

De nincs is ennek jelentősége, mert tényleg szinte minden hazugság benne.

2011. júl. 25. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Az tény hogy a biblia az okkult tudás teljes kicsavarása annak érdekében hogy bemocskolják az igaz Istent, azaz Sátán Atyámat.


A zsidók pedig Lucifer leggyűlöltebb ellenségei.


De mire akarsz kilyukadni, mivel kéne most vitába szállnom?:)

2011. júl. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 zozo86 ***** válasza:
egyértelműen tőlük ered, nem hisznek istenben csak a pénzben és arról álmodoznak szegény félkegyelműek hogy ők a kiválasztott nép XD sajnálom ha egyszer fel kellesz ébredniük XD ők találták ki rocker cillát is meg ők áldoznak vérrel sajna még primitív faj csak másokon tud élősködni nem önnellátóak
2011. szept. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
A kereszténység is csak egy zsidó rabiga. Szerintetek miért van mindig zsidó származású pápa a trónon?
2011. szept. 20. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!