Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért nem működtetnek jehova...

Miért nem működtetnek jehova tanúi egyetlen szociális intézményt sem a rászorulók számára, akik nem tanúk, viszont felebarátaik, ahogy a keresztény egyházak teszik?

Figyelt kérdés
2021. febr. 12. 20:05
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Elég szomorú hogy a tanuk csak addig latnak el ameddig a betű terjed.. Isten jóval több mint az a 1000 oldal amit leiratott magából de ugy latszik az mar túlmutat a tanúk bölcsességén ha a szent szellem kijelent vmit es az összhangban van az igevel pl fogyjak par kilot mondta egyszer a pasztorom akkor ezt nekem kötelességem mindent megtenni hogy fogyjak mert ő isten szellemétol mondta ebben semmi kivetni valo nincs a Biblián kivul mennyi de mennyi plusz van meg amit jot tehetünk embertársaink érdekében isten igéje nincs bilincsbe verve mint a kedves tanú hozzáállását latni velem de ez magyarázata is szamomra miert olyanok amilyenek mint hivokent mint az egesz szervezetük szerintem ha vki ra hallgat a lelkiismeretére semmi kivetni valo sincs abban ha egy vallasi szervezet karitatív tevékenységet folytat embereknek oszt eledelt v bmilyen szociális tevékenységet ne adj isten politikait folytat az sem bűn ha politikus lesz isten hivo isten vezesse oket is ami a tanúkat illeti mint a ló a szemellenzovel olyan szellemben tudakozzak az írásokat meg is latszik az eletükön de Isten adjon nekik is kegyelmet a megteresre hogy kijöjjenek a sötetsegből
2021. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

31

Nincs semmi szemellenző, ez a te meséd. Sötétségben te vagy mert valami pásztornak hiszel aki szerinted konzultál Istennek a súlyodról.

2021. márc. 22. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 A kérdező kommentje:
Attól mert te nem beszélsz Istennel, más még beszél. Vagy azt hiszed, hogy mindenki pontosan olyan, amilyen te? Azt tudja, amit te? Azt ismeri kizárólag, amit te? Hát ezt nem is kommentálom. Nevetni kéne rajta, de nem megy.
2021. márc. 22. 21:12
 34/38 anonim ***** válasza:

Istennel senki nem beszél csak úgy az ókor óta. Az ima az más.

Azon kéne nevetni hogy a válaszoló szerint valami pásztor Istennek diskurál mások testsúlyáról. Ezek ilyen nagy mesék amik jól hangzanak de nincs valóság alapjuk.

2021. márc. 23. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
De van megmagyarázom van egy alapelv Pál apostol igy mondja- mondom én nem az Úr..... lenyeg hogy pasztori tekintéllyel ahogy Pál tette adott utasítást a vmelyik levelében pontosan nem tudom mindegy de az a lenyeg hogy ha nekem a pasztor ad egy utasítást vagy egy intest vmire vonatkozólag higy tegyek v ne tegyek de az nincs ellentétben semmilyen erkolcsi elvvel akkor azt ugyanugy isten meghosszabbított igéjének kell tekintenem mintha A bibliai irta volna kinkretan vigyázzak az étkezéssel mert kezdtem elhizni miert nem fogadhatók meg mint egy korrigálást az eletben pl barat v anyam is mondhatta volna
2021. márc. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
Isten igéjének azt? Milyen alapon? Milyen alapon nevezed igének hogy egy jött-ment 21 századi halandó a súlyproblémáiddal foglalkozik???
2021. márc. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:
Jött ment találta ki az egész őrtorony teológiát, de még mindig nincs kedvem nevetni.
2021. márc. 23. 16:24
 38/38 anonim ***** válasza:
Milyen ortornyokrol beszelsz itt? Az is ilyen nutricionista valami, fogyasi tanacsado?
2021. márc. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!